var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

4.0

Kirjutatud 00:59 15/05/2012
Avaldatud 01:30 15/05/2012
Vaadatud 1294 korda
Ei meeldi?
Tervist. Olen mõnda aega olnud pihid.net'ist eemal, kuid nüüd, kui tuju muserdatud olid, mõtlesin et ajaviiteks võiks läbi astuda. Alles siis, kui leidsin end pihtimuste peale naeru kihistamast, avastasin, et olin sellest vahvast kohast puudust tundnud.
Aga et pihtimus ikka ka asja eest oleks, peaks ilmselt siia midagi mõistlikumat lisama.
Oli soov astuda Eesti Kaitseliitu. Mu tädi peres on enamus Kaitseliitlased ning ettepaneku tegi tädi mulle juba paar aatat tagasi, et võiksin samuti liituda. Tänu sellele, et lapsepõlve algusaastatest saati olen enamus ajast veetnud vendade seltsis, kes on mind vastavalt ka välja õpetanud mitte kartma õliseid sõrmi, gaasipedaali, püsse ja mõistust, on siianigi säilinud poisilikud huvid. Tihti aitan poisil autosid putitada ning meeleldi veedan vendade seltsis aega, kui asi seostub laskmisega. Nimelt viimasel ajal suurenenud kokkupuutest riigikaitsega on endaski süvenenud huvi olla vajadusel riigi eest väljas. Esialgu oleks olnud soov liituda Kaitseliiduga ning mõne aasta pärast aega teenima minna, ilmselt Tapale pioneeriks, kuna seal on rohkem võimalusi naisterahvastel aega teenida. Igatahes, enamus Kaitseliitu astumise avaldusest oli täidetud kuid mu poiss rääkis, et ta tegelikult ei tahaks, et Kaitseliiduga liituksin, kuna see lisab kohustusi ning võtab ka aega, mida kooli kõrvalt on üsnagi keeruline näpistada. Olen õnnelik, et ta seda tegi. Tema arvamus loeb mulle palju, ning loobusin sellest mõttest vähemalt esialgu. Tänu temale jõudis endale ka kohale, et selleks on veel aastaid aega. Vähemalt nii kaua, kuni asjad võtavad kindlama suuna ning kool lõpetatud.
Mis tegelikult veel öelda tahan.. naised, kui teil on sarnane soov, nagu minul, siis ei peaks seda häbenema. See on auasi.
Olge muhedad:)
-17 N

Kommentaarid

omf kirjutas 13:33 - 19/05/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kuule vinskaja, Sa vist ei oska lugeda. Autor kirjutas tekstis "mõne aasta pärast aega teenima minna", ehk siis oli plaan minna sinna.
Venelane kirjutas 15:24 - 16/05/12:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Vinskaja omi vigu parandamas, kas sa tõesti ei suuda isegi tervet ööd vastu pidada, räägin nagu pihinarkar?
Aadu kirjutas 15:41 - 15/05/12:
-0 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
.. naised, kui teil on sarnane soov, nagu minul, siis ei peaks seda häbenema. See on auasi.
Olge muhedad:)
-17 N

vabandust aga kas 17 aastane tütarlaps on NAINE ?
Lihtsalt küsin ...
suss kirjutas 14:37 - 15/05/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ah mine vittu noh!
Vinskaja kirjutas 12:27 - 15/05/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kaitseliit pole ju Kaitsevägi?
omf kirjutas 01:52 - 15/05/12:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Sa läheks kaitseliitu kuna su tädi ja muud jorsid perekonnast soovitasid? Saaks aru kui nad soovitavad sul ülikooli minna. See totaalne ajaraisk, omast kogemusest räägin praegu. Naisterahvas võiks end harida ja enne pere loomist üles töötada, sõjaväes tehakse sind riigiorjaks...
Nimi*
Vastus*