var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

2.5

Kirjutatud 11:40 28/01/2013
Avaldatud 21:08 28/01/2013
Vaadatud 1802 korda
Ei meeldi?
olin 6 aastat tagasi esimest korda suhtes.... olime noored ja väga armunud... poiss kolis teise linna kuna vahetas kooli ja nii see suhe katki läks... põdesin seda kuskil pool aastat... väga kohutav tunne oli alguses.... olin loll ja noor ja mu ainuke eesmärk oligi tema... sõbrannad ja kõik muu jäi unarusse ja kui pärast vastu näppe sain, olin nii puruks kui puruks hing... teine suhe oli 3 aastat tagasi ja kestis aasta ja 10 kuud... see suhe oli naljakas.. sain aru, et me tegelikult ei armasta teineteist... me olime lihtsalt harjumusest koos, mis on kurb. Mul on nõrk iseloom ja ma ei suutnud ise sellele asjale lõppu teha ja kui seda tegi tema, siis oli nutmist nii palju... kuigi ma olin iseendale tunnistanud ud et selline suhe on vale. Inimesed ei peaks olema koos harjumusest vaid armastusest.... hetkel on mu kolmas suhe mis kestab praegu... olen selline inimene, kes pühendub ja tahab palju aega koos veeta ja igale poole minna ja asju ette võtta jne pigem aktiivne ja nii. Ma armastan teda väga. suhte algus oli nii ilus.... ta hoolis minust väga ja armastas mind ja ütles mulle seda tihti ja tema arust olen ma alati ilus, ka hommikuti sassis juustega ja padjasilmadega ärgates... nüüd viimasel ajal ta ei taha üldse nii palju kokku saada ja talle on sõbrad palju tähtsamad kui mina ja tema arvates on see küll kui näeme 2 korda nt nädalas vms. minule on sellets ilmselgelt vähe. mina tahaksin kuskil 4-6 korda näha. nüüd on olukord seline et mulle tundub et ma olen hakanud talle lihtsalt üle viskama kõigega,.... ma ei mäleta millal ta mulle viimati ütles et armastab mind jne.... mu süda on murdumise äärel, kuna näen, et see suhe on karile jooksmas.... ma armastan teda tõesti aga ta käitumine teeb mulle väga haiget ja ma koguaeg kardan et ta jätab mu maha... ja kui see juhtub, vajun sügavasse auku... nutan hommikust õhtuni ja helistaksin ja paluksin teda tagasi jne... ma tean, et käituksin nii.... see oleks vale käitumine ehk.... ma ei tea... aga raske on olla teadmatuses, mis tegelikult toimub.... mu süda on pooleldi katki ja ma olen kurb.... ma tahan enda kõrvale inimest, kes mind armastavb, minust hoolib üllatab mind, tahab minuga koos olla ja kes tahab minuga ka tulevikuplaane ja pereplaane teha... mul on tunne, et tema nii ei arva..... ma ei tea miks ma seda siia kirjutan, ilmselt tahan südamelt välja saada seda kuidagi..... mu sõbranna ütles et peaksin selle suhte ära lõpetama enne kui saaan veel rohkem haiget jas veel õnnetumaks muutun aga iseloom selleks on liialt nõrk.... ma olen kurb ja ei oska enam midagi peale hakata...... ma ei näe enam eesmärki...... näen ainult kuidas tasapisi kõik laguneb ja hing sureb.

Kommentaarid

jevro kirjutas 13:35 - 31/01/13:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Mul sama seis pmst...aga ma mees...hakkame käima!
Jäta see tont maha...
kapihomo kirjutas 13:53 - 29/01/13:
-4 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Tsau ince ja Indru , teeme seksi? Nii seksikalt amööbi laadselt ja vihaselt räägite. Mida lollim, seda parem. Harr harr.
asd30 kirjutas 12:59 - 29/01/13:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Lõpeta ise see asi ära. See ei toimi. Te tahate erinevaid asju...
Indrek nuga Klooga kirjutas 10:02 - 29/01/13:
-3 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
suht mõttetu jutt... ma küsiks vastu, et mida sa lehm ka armastusest tead? räägid tõelisest armastusest, aga juba kolmas suhe... tõelist armastust ei ole kolm korda, on ainult ÜKS kord. pealegi räägid, mida sina tahad teiselt saada. vastu ka ikka midagi annad? selliste naistega, kes ainult nõuavad meest kui asja, et oleks kaasas, teeks seda, teeks toda, oleks nii, oleks naa jne jne jne, niisugustega ei viitsi keegi pikalt koos olla, sest suhe nõuab mõlema inimese panust. keri kööki ja tee parem üks võileib, millekski muuks sa ei kõlba.
ince kurikaga rapla kirjutas 21:37 - 28/01/13:
-2 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
õpi...... punkte........ õigesti...... kasutama.......... lits........
janar kirjutas 21:09 - 28/01/13:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
boooring
Nimi*
Vastus*