Viimased
kommentaarid

1.4

Kirjutatud 08:01 24/10/2017
Avaldatud 20:54 24/10/2017
Vaadatud 2475 korda
Ei meeldi?
Siis kui ma umbes 21 aastane olin, suhtlesin netis aktiivselt üksikute naistega seksi eesmärgil. Eriti erutasid mind minust vanemad naised.
Ükskord suundusin taas kokku saama. Naine kutsus end ööseks oma koju. Ise elasin Tallinnas. Kuna naine elas ühes teises linnas ja rongiga oli hea minna siis otsustasin rongi kasuks.
Õhtul umbes kella kaheksaks jõudsin kohale. Kui naine ukse avas siis oh üllatust, lapsed olid ka seal. Tuli välja, et ta ei saanud kuhugi oma kahte last ära anda. Vanused ehk olid 5-9 vahel. Ta ei näinud selles probleemi ja kutsus mind sisse. Mul polnud kuhugi mujale minna. Rongi enam Tallinnasse ei läinud. Hotelli ei osanud ka otsida võõras linnas ning ega rahagi palju polnud.
Kutsus mind sisse ja oh õudust, milline seapesa kogu korter oli. Lastetoas oli keset tuba suur riietekuhi maas. Kogu loodetud kepiõhtu oli paras šokk. Naisel oli lisaks veel kaks esihammast puudu...
Olime siis elutoas väiksel diivanil. Lapsed vaatasid veel viimaseid multikaid enne kui magama läksid. Naise jaoks oli kõik normaalne. Ise oleks hea meelega ära jooksnud.
Kui lapsed magama läksid siis rääkisime veidi juttu. Seejärel noorem laps tahtis emme kaissu magama tulla. Naine oli nõus. Seejärel kstutasime tule. Laps ühes servas, naine keskel, ise jäin teise serva nii äärde kui võimalik. Olin seal ja ootasin kella kuut hommikul kuni esimene rong Tallinna sõidab.
Keset ööd helistas naisele mingi jommis sõber ja tahtis talle külla tulla. Ilmselt tahtis seksi. Õnneks suutis naine kuidagi ära öelda, kuigi vahepeal oli olukord ääretult kahtlane. Hääle järgi tundus tüüp mingi turskem jõmm olevat. Kui oleks keset ööd külla tulnud ja seal õblukese noormehe leidnud... Oleks ilmselt peksa ka saanud.
Enne kuut lasin korterist jalga ja sõitsin rongiga tagasi Tallinna.
Jube kogemus. Vaesed lapsed, kes sellistes oludes elama peavad. Mida see naine üldse mõtles. Haige värk.

Kommentaarid

ei imesta kirjutas 11:33 - 04/12/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
see mutt oli raudselt reformierakonna valija, sellised pooletoobised tavaliselt on.
Riist kirjutas 10:36 - 04/12/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Need lapsed olid Diima ja Vasja.
Velllo kirjutas 08:18 - 04/12/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Heh.. see minu vana pihtimus. Mäletan veel, et võtsin kolm pakki kondoome kaasa - kiim oli nii suur. See morda kommenteeris veel pakke nähes, et tema puhul ei pea kumme kasutama. Väidetavalt lõikas miskit läbi. Krt teab, mis haigused sealt veel saanud oleks... Või veel talle tite teinud... Tagant järgi mõeldes läks kõik väga hästi.
kolleeg kirjutas 10:12 - 25/10/17:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
jep klassika, mul ka nii olnud, õnneks olin autoga ja sain ära sõita. halb et ta sai mu numbri, päris korduvalt üritas pärast veel telefonis suhteid arendada :D
munnipump kirjutas 09:47 - 25/10/17:
-11 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
küllap selle lüpsja juures käib neid "mehi" lademetes ja ilma nikuta. üritatakse kohe uut isa oma teiste jotade poolt treitud lastele leida.
Nimi*
Vastus*