1.1

Kirjutatud 14:49 21/11/2012
Avaldatud 15:08 21/11/2012
Vaadatud 24923 korda
Ei meeldi?
Minul juhtus selline värk,et üks kass ajas mind kogaeg närvi. Käis ja kuses trepikojas ja tegi muid nalju mis mulle ei meeldinud. Ükspäev otsustasin,et tapan kassi ära aga ei teadnud kuidas. See on naabri kass ja naabrid on imelikud inimesed. Ükspäev kui kass oli õue lastud kutsusin ta enda juurde ta tuleb nagu inimeste juurde kuna on kodu kass ka mingil määral ning kui ta minu juurde tuli sain talle täiest jõust jalaga näkku lüüa ( pean mainima ,et päris kõva laks käis nagu oleks mingit ämbrit vms löönud) ja kass lendas vastu rohelist prügikasti mis maja kõrval aga magama ei jäänud kuid kukkus korra pikali ja hakkas püsti tõusma siis ( usun,et mul lihtsalt vedas) aga suutsin teda uuesti veel kõvemini pea piirkonda lüüa jalaga ning siis kass natuke tõmbles aga vajus maha ära. Täitsa uimaseks ei jäänudki vaatamata,et ma olen 85kg ja jalgpallis käinud jäi ta siiski tõmblema . Igatahes tol hetkel oli mul sült kass kes tõmbles aga teadsin,et varem või hiljem ta ärkab . Viskasin kassi maja kõrvale muru peale kus aknaid ei ole ja õnneks oli pime ning astusin talle jalaga kõvasti kõri peale ja hoidsin paar minutit ( tegin suitsu sama aeg ja suitsu teen ma paar minutit) ta isegi ei rabelenud vastu kui siis ainult algus natuke tõmbles kui jalg kõri peale läks . Ja siis kui kass enam ei liigutanud viskasin ta prügikasti ja käisin toas viisin prügikoti välja ja ei sidunud kinni vaid valasin prügi kassi peale nii,et kass oli peidetud . Järgmine päev viis prügiauto prügi ära ja keegi ei saanud teada,et mina seda tegin . Hehe. Ütlen ausalt mul ei ole isegi kahju. Koerad mulle meeldivad aga kassid on värdjaid ja kui peaks uus kass siia tulema siis varem või hiljem on kass kivikõva kui minu ajusid hakkab nussima. Ei ütleks,et mul kergem hakkas kuna mul pole tänu sellele kindlasti raske olnud. Aga nüüd jagasin teiega oma ühte õhtuist tegemist .

Kommentaarid

Teksti looja kirjutas 01:56 - 20/05/21:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Ma siin ikka hoian silma peal sellel teemal ja mõtlen, kas peaks uuesti mingi looma maha lööma ja siia oma kirjavigadest pungil lapseliku eepose uuesti üles riputama.
Eile imesin raginaga vanaisa kuiva kortsus munni ja imemise ajal kogemata hammustasin ühe mandavoška puruks. Nüüd sellised süümekad selle kubemetäi pärast.
Lähen lohutuseks kepin oma õele natuke anaali.
duhh kirjutas 22:37 - 01/04/19:
-1 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Antud pihtimuse link, koos nähtavate kommentaaridega, veebikonstaablile ja vihjete e-postile edastatud. Ühe korra vist pihtija IP ka veebilehe omanikult nõutud ning politsei uurinud loomapiinamisega seotud lugu. Aeg veelkord üks märk külge saada.
Teksti looja kirjutas 16:18 - 01/04/19:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Vaatan et siin teemas ikka väga vaikseks jäänud.
Aeg vist mainida, et lõin jälle ühe kassi maha vahepeal.
Naaber oli uue kassi võtnud ja see sittus mulle unepealt kurku. Sain vihaseks ja lõin raisa maha. Nussisin naabrit ka selle eest perse ja panin ka naabrile endale tule otsa.
Nüüd olen peidus välismaal ja imen siin hülge munni. :)
Teksti looja kirjutas 05:08 - 21/02/19:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Täna lõin jälle ühe kassi maha ja nussisin natuke talle perse kah: :S
Teksti looja kirjutas 14:57 - 10/09/17:
-5 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
Käin ikka aegaajalt oma kuulsat postitust piilumas aga kahjuks hakkab see sära siin kommentaariumis vist kustuma.
Muide, eile sain jälle üle pika aja oma haige vanaisa munni imeda. Vanaema oli talle kangeid rahusteid salaja sisse söötnud ja kui vanaisa sügavasse unne suikus, haarasingi tema kortsus vända mokkade vahele. Jäin vanaemale vahele ka selle tembuga aga lubasin talle vasta hambaid anda, kui kellegile räägib.
Vot sellised uudised siis minu poolt.
See kass, kelle ma maha lõin, see seisab mul kuivatatult siiani kapil. Vahest nussin endale selle muumiaga perse, kui igav hakkab.
Päikest teile. :)
Peeterppp kirjutas 02:21 - 28/12/13:
-5 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
kuule ilus muinasjutt, jätka oma lugude väljamõtlemist samas vaimus, äkki saad veel kuulsaks.
Mehis kirjutas 09:06 - 22/11/13:
-8 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Loo autor võta palun ühendust sellise mõttemaailma ja fantastilise fantaasiaga võib palju korda saata. Kui on huvi võime mõelda miski raamatu kirjutamise peale. Väga kõva tekst !!!
Thunder kirjutas 11:42 - 13/11/13:
-1 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
On lahe mingeid fakekomme siia üles panna, loo autor juba mõned kuud surnud....kes sa selline oled siin??
Loo autor kirjutas 09:16 - 13/11/13:
-7 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Varsti saab 1a täis kui ma selle loo siia kirjutasin . Tahan tänada kõiki fänne ja kalleid kaasmaalasi,et oleme üheskoos selle loo igaveseks pihid.net kommenteerituimaks teinud. Tänan kõiki ja olge tublid . Kes tubli ei ole sellele sashlõki varras läbi kõri ja verest tühjaks jooksma vana vene radika peal :)
Kalle kirjutas 21:02 - 08/08/13:
-4 -1    +1 +15 Teata ebasobivast
Loo autor poos ennas keldris ülesse, ta oli mu hea sõber Tarmo, RIP Tarts we will miss u :((
madis kirjutas 17:46 - 07/08/13:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Stiilne =))
loomaarmastaja kirjutas 21:29 - 24/06/13:
-1 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
TRA SUL VIGA ON MINGI SITTUJA!! LASE MAHA ENNAST VÄRDJAS, KRT KUIDAS MA VIHKAN SELLISEID INIMESI, RAISK MA LOODAN ET SA KÄRVAD KUSAGIL PÕRGUS. TRA MA LASEKS SU MA RAISK. VITTU KÜLL. TRA MEES, MA TULEN JA OTSIN SU ÜLESSE NING TEEN SINUGA SAMAMOODI AINULT ET SÕIDAN RATTAGA SU KÕRI PEALE JA SUITSU ASEMEL TÕMBAN KANEPIT. KRT VÄRDJAS, LASE MAHA ENNAST RAISK!!
mauno kirjutas 13:37 - 25/05/13:
-1 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
kaua sa nende eri nimede alt ennast ülistavaid kommentaare veel kirjutada plaanid? ikka veel mitu kuud hiljem nii kõva hirm nahas, et keegi kuskile kaebab, et siiani käid lambi nimede all kirjutamas fantaasia ja fantaasia, et kõigile ikka sisendada, et fantaasia? :D haleeee
Mihkel kirjutas 12:41 - 25/05/13:
-2 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Väga kõva text :D see autor peaks kuskil raamatuid müüma ta saaks veel rikkaks :P respect kõva fantaasia :))
Kairit kirjutas 21:56 - 02/05/13:
-4 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Vägev text sellist fantaasiat võiks rohkem olla siin nagu vanasti nüüd on pihid.net igav ... selliseid texte peaks rohkem olema neid huvitav lugeda :))
Toomas Anni kirjutas 17:18 - 31/03/13:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Vabandage, ega keegi minu plaate osta soovi? Võin ka pooltasuta anda.
karma kirjutas 14:53 - 23/03/13:
-1 -1    +1 +8 Teata ebasobivast
Loodan ,et karma teeb omatöö . Sa oled tõesti HAIGE VÄRDJAS.
Heino kirjutas 04:20 - 21/03/13:
-2 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Mul on tunne, et teksti autoril on tõsiseid probleeme. Juba sellise jutu postitamine on debiilsus. Olgu see siis tõsi või mitte. Mitte ükski normaalne inimene ei teeks midagi sellist ja mitte ükski normaalse mõistusega inimene ei mõtleks midagi sellist välja. Ja kui nüüd see sama teksti autor siin kommentaariumis ise sõna võtab ja kõiki oma advokaatidega ähvardab, no tõesti? Kas sul tõesti pole paremat teha? Sul ei ole kõik korras, palun mine ravile. Või veel parem, lase end kohe pikemaks ajaks hullumajja sisse kirjutada, sest võib-olla on see viimane koht mis sind aidata saab. Ja kui mõistust koju ei tooda, siis vähemalt saad karistuseks sellise debiilsuse eest erineva võimsusega elektrišhokke.
veebiment kirjutas 15:03 - 25/02/13:
-1 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
ega siin nalja pole, kohtu kaudu nõudsime väljapetetud rate SOLid välja, asi siis anonüümseid netikommentaatoreid süüpinki viia?
Martin84 kirjutas 23:45 - 19/02/13:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
hahaaa tubli :D kassiroju kes koridori kuseb vääribki sellist käitumist aga ilmselgelt on see tekst välja mõeldud :D kass on liiga kiire loom,et lasta end mitu x lüüa :D aga teksti autorile boonus punktid kõva loo eest ja rahva lollitamise eest :D :D :D
Teksti looja kirjutas 16:19 - 15/01/13:
-3 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Mina tunnistasin ,et lugu väljamõeldis ja isegi vabandasin kui kellegi tundeid sellega riivasin ja ma ei ole kedagi ähvardanud ei kommentaarides ega tekstis. Aga mind juba ähvardatakse siin . Mis ikka juhtuma hakkab eks ähvardage edasi :)
Ince nuga Simuna kirjutas 16:14 - 15/01/13:
-3 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
mis siis juhtuma hakkab kui keegi sind ähvardab? oled nagu karu ja paned sitt persest lendamas nelja tuule poole ajama v?
Teksti looja kirjutas 15:57 - 15/01/13:
-4 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Mul on ka siiralt suva aga täpselt niikaua kuni keegi mind ähvardama hakkab. See ei ole hea mõte.
iuyk kirjutas 15:46 - 15/01/13:
-2 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
mul on siiralt suva kellega sa kontakteerud, sest ei puutu absoluutselt asjasse :D aga jah, see oleks suht palju õnne olukord kus halduskohtus sina vs teine netikangelane kokku saaksid, sina räägiksid oma kassipiinamis fantaasiatest ja vastaspool sinu ähvardamisest.. lol :D eeldusel et te mõlemad üldse täisealised olete, või äkki tulevad mõlema osapoole emme ja issi ka kaasa? famiilia üritus siuke :D lisaks pole sul suurt midagi väljanõuda, see moraalsed kahjud teema on siuke ameerika värk rohkem :D aga ei, igatpidi vahva, ma soovitan sul kindlasti politseisse ja kohtusse ja miks mitte ka meediasse pöörduda :P hea võsareporteri loo saaks.
Teksti looja kirjutas 15:37 - 15/01/13:
-2 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Uurin vaikselt ega keegi politseiga kontakteerunud pole? Usu mind mul ei ole karta midagi kuna midagi muud ei ole tehtud kui siia haiglasesse keskkonda üks vürtsikas jutt kirjutatud mis ei ole kuritegu kuna EV on sõnaõigus ja võib rääkida ja öelda mida iganes hing soovib. Kui see kedagi häirib siis tuleb see ära kustutada mitte mind ähvardada. Minul ei ole karta midagi kuna midagi ei ole tehtud ja nagu ma ennegist ütlesin siis palun väga las uurib ja puurib keegi kes iganes soovib nikuinii midagi välja ei uurita kuna midagi ei ole tehtud. Asi on pigem juba naljakas kuidas siin väikesed pihkurid mängivad arvuti taga kõva meest ja räägivad suurte sõnadega ja ähvardavad.
Nimi*
Vastus*