var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.3

Kirjutatud 14:22 26/12/2018
Avaldatud 13:56 04/01/2019
Vaadatud 560 korda
Ei meeldi?
Ei saa aru sellest söömise hullusest. Alati kui on suurem pidu siis on ühissöömine - soe praad, salatid, näksid, magustoit. Tõstetakse vaagnatelt soe praad taldrikutele, kui taldrik tühi siis tehakse vaagnatega uus ring ning enamus täidab taas oma taldriku. Miks seda tehakse? On ju teada, et pärast on külmlaud ja magustoidud! Aga ikkagi õgitakse nagu segane. Peale praadi ägisevad ja tehakse nalja, et vaja püksirihm suuremaks teha jne. Nii pinda käib see söömine. Kui külmlaud serveeritakse siis õgitakse edasi, vaja ju kõike maitsta. Oleks kõht tühi, et süüakse. Aga kõht on ju täis. Nahhui te sööte. Pärast magustoit ka veel otsa.
Mul oleks kõigest sellest söömisteemast täiesti suva, kuid enamikel päevadel aastas räägivad need samad õgijad just dieetidest ja kaloritest. Sedasi juba aastaid. Ise on paksud, õgivad, põhiteema kalorid.... baaah!!!! Kaua võib sedasi jaurata!? Õgige vähem krt küll! Ma ei jõua seda dieediteemat enam kuulata. Õudne!
See kalorilugu kõigil nii selge, kuid siiski ei saada aru miks kaal ei lange. Kui sööd nagu hobune siis ei saagi midagi langeda! Tahaks enamikel täis toidutaldriku ära võtta, visata maha puruks ja tõe otse näkku karjuda...

Kommentaarid

kynic kirjutas 13:49 - 01/03/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Juba vanadel Roomlastel olid oksepulgad, mis aeg-ajalt kurku aeti ja oksendati. Muidu ei oleks suuri 7-8 käigulisi söögiorgiaid vastu peetud.
Tuturu kirjutas 01:46 - 10/01/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Pontšikud on nad jah.
pevviis kirjutas 01:33 - 07/01/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
külmlaud on ikka enne. olen praegu prantsusmaal. sa peaksid siia tulema, saad oma hirmust jagu. kuid siin siiski saadakse aru, et homne on ka päev. meil eestis jah kombeks pidupäevadel rohkem õgida, nii see on ja nii see jääb ka edaspidiseks olema.
Munninen kirjutas 18:46 - 04/01/19:
-1 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
keegi PIHIB siin ka veel üldse või ongi see sait mingi lumehelbekeste ja vanamuttide kokkusaamise koht, kus vinguda ja ARVAMUST avaldada?
Nimi*
Vastus*