Viimased
kommentaarid

1.3

Kirjutatud 15:25 20/12/2019
Avaldatud 16:01 20/12/2019
Vaadatud 516 korda
Ei meeldi?
Ma töötan mainekas Eesti ülikoolis, ja ausalt, inimesed, te ei kujuta ette mis sitta noortele tegelikult pähe aetakse. Tänapäeva kiiresti arenevas maailmas on õppekava, mis kestab viis aastat jõudnud juba õpingute lõpusirgel iganeda, muuta õppekavasid põhimõtteliselt ei või, sest nende muutmiseks peab läbima õppekava mitu erinevat etappi ja hindamist. Fcking bürokraatia. See pole veel muidugi ainus mure, enamik õppejõude ei oska isegi E-MAILI saata. MIS HARIDUSEST ME RÄÄGIME KUI TÄNAPÄEVAST ERIALA ÕPETAVAD AJAST MAHA JÄÄNUD VÄRISEVAD VANAMEHED? Hoidke aega kokku ja õppige ärijuhtimist või miskit muud, mitte kuidas kahe tõmbega maalida puud.

Kommentaarid

SPoom kirjutas 05:17 - 04/07/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kontrollimata oma suud oleks ma ropp kui Raua raamat, täis draamat, korjamas Porokovi Kunni jaoks taarat.
Valmar kirjutas 20:42 - 23/12/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Voodis oldi pikuti,
tütarlapsi nikuti.
ime kirjutas 11:40 - 23/12/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
varsti tulevad 20-30 vanglamentaliteediga suurt, tugevat ja karmi meest, kes hakkavad teiega homoseksi harrastama vastu teie enese tahtmist ja see vaatepilt ei saa ilus olema, mis siis avaneb kui peatselt saabuvad 20-30 vanglamentaliteediga suurt, tugevat ja karmi meest hakkavad teiega homoseksi harrastama vastu teie enese tahtmist. pärast peate 20-30 vanglamentaliteediga mehe munnid puhtaks imema.
Indrek nuga Viimsi kirjutas 16:52 - 20/12/19:
-3 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
jep, nii on. eesti kõrgharidus on suures osas devalveerunud. magistridiplom ei maksa suurt mitte midagi, eriti pehmete erialade omad. neil viimastel ei maksa isegi doktorikraad ühte kidurat türagi. enamus erialasid on endise TTÜ ja TÜ poolt ning mõned ka TLÜ poolt dubleeritud ning nende tase on väga erinev. lisaks toodetakse massiliselt eesti jaoks paljude erialade lõpetajaid liiga palju. samas tellimus on riiklik olemas, et nii ja naa palju peab iga aasta lõpetama, kuid neid ei ole kuhugi tööle saata. sellepärast kaubamajas naisteosakonnas ilukonsultant ongi TÜ bioloogia magister ning tõre kaubapaigutaja selveris TLÜ filoloogia doktorikraadiga. mis puutub aga ajast mahajäänud õppejõududesse, siis TÜs oli eriti cool üks vanamehest matemaatikat vms õpetanud dotsent, kes nõudis, et kodutööd tuleb raudselt anda üle optilisel andmekandjal (CD). ometi oli aeg juba seal maal, et USB mälupulk oli odav pask poes ning enamusel oli gmail või mõni muu suurt mahtu pakkuv elektronposti aadress olemas. põhimõtteliselt peaks eestis räigelt koomale tõmbama tudengite arvu ja suunama inimesi kutseharidust omandama. parem kümme treialit, kes edendavad majandust kui kümme eesti keele filoloogi, kes sittagi ei oska teha ega leia rakendust. tagasi tuleks tuua ka vestlus sisseastumiseks ülikooli. ei saa ikka nii, et iga äranälginud vitt läheb juurat õppima, et pärast büroos võmpa imeda oma magistrikraadi abil. kõigile pihid chat meestele üks pruss persse. olge terved.
Nimi*
Vastus*