var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 00:51 18/09/2012
Avaldatud 09:49 18/09/2012
Vaadatud 1203 korda
Ei meeldi?
Olen kogu oma elu väga tugevalt armastusse uskunud. Ühte ja õigesse. Mul pole probleemi olla truu. Ma ei mäleta enam kui ma sellesse uskuma hakkasin... see oli üsna noorest peast. Kuskil kuue-seitsme aastane olin siis. Nimelt armusin esimest korda umbes selles vanuses. Loomulikult ega sealt mingit suhet ei tulnud, sest esiteks... armastust ma ei avaldanud. See oli selline keelatud armastus nagu ka kõik ülejäänud. Teiseks on tõenäoline see, et tunne oli ühepoolne.

Armastus on alati on minu jaoks midagi ideaalset. Võib-olla olen seda üle idealiseerinud. See on midagi, mis on andnud mulle jõudu, lootust, usku ja mida kõike veel. Mõni inimene usub tõsimeeli jumalat, mina Armastust.

Kuid nüüd... kui Mul on tekkinud mingi suhtetaoline asi, mis on kestnud juba oma 7 kuud ehk... on olukord selline mitte kõige parem. Asi pole minus. Või kui on, siis ma pole piisavalt hea. See võib minu viga olla. Võib-olla lähenen asjale valesti. Kuid, kas öelda, et see olen lihtsalt mina? Seda ka mitte. Kuna... Ma tõepoolest armastan seda inimest, aga mingilmääral ta hirmutab mind. Ma hoian palju endast vaos. Mul on teatud hirm teda kaotada. Ma tahaks nagu olla perfektne ta jaoks, et ei ütleks midagi valesti. Seega jääb palju asju ütlemata.
Lihtsalt hirmust teda kaotada.

Ja ma tean tegelikult... et see suhe pole nii õige. Et saan haiget... aga Ta on mul väga sügaval hinges ja ma nagu ei oskaks oma elu ilma Temata enam ettekujutada.

Probleem on selles, et Tema on enda minevikus kinni, ei suuda lahti lasta eelmisest suhtest. Öeldakse, et armastuse vastu aitab kõige paremini uus armastus. Seega võin siit järeldada, et minu suhtes tal sellised tunded puuduvad. Muidu oleks see edasiminek juba toimunud.
Mõte on Teda nüüd üritada ignoreerida mõnda aega. St. Ei taha Temast sel ajal midagi kuulda, kuna see ajaks lihtsalt rohkem pea segi. Kuid see on raske...
Saan aru, et olen liiga kiindunud...

Kommentaarid

junnu kirjutas 11:28 - 18/09/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
kes see ikka seda perfektset tahab? sellisega oleks küll jama koos elada vist. alati kõik korras, tülisid pole jne. igav ning ei tee suhet tugevamaks
yo kirjutas 09:52 - 18/09/12:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
kas asi võib olla sinus? jah võib küll, su jutust on suht võimatu aru saada. treeni väljendusoskust.
Nimi*
Vastus*