var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
2.0

Kirjutatud 22:09 17/04/2016
Avaldatud 23:13 18/04/2016
Vaadatud 1093 korda
Ei meeldi?
Tahan pihtida siin ühest pasasest ettevõttest kes pakub "kaabliga internetti". Mul tehti kodus mingi hull teema, et lauatelefon ühendati netti ja kui valve karjuma hakkab (varas telekat ja muud manti ära hakkab viima), siis telefon helistab automaatselt valvekeskusesse ja annab sellest neile teada vms paska mida mingi vene keelt kõnelev Vassili mul siin kokku keevitas (Vend oskas eesti keeles öelda vaid tere ja nägemist, ülejäänud jutu ajas oma vene keele paska, millest mina muhvigi muidugi aru ei saanud eriti... Hea töö, võtke firmasse tehnik kes vaid vene keelt oskab ja eesti keeles kahte sõna tunneb :))))) ) Anyway, see vend oli nii maun et suutis selle nii kokku keevitada et see sitt siin ei töödanud, valve peale ei läinud, nett ka ei toiminud normaalset. 4 kuradi korda käis see maun siin (kokku läks umbes kuu aega ja tehniku külastuse ja muud tasud pidin muidugi omast taskust maksma), maksin küll, aga see vend ei osanud MITTE MIDAGI teha, iga kord ütles, et peab vaatama, et äkki on viga nende poolne, et mul kodus kõik korras.

Lõpuks sai mul sellest Vassiili iganädalasest külastusest siiber ja otsustasin ise asja uurida ja ennäe, leidsin vea kohe üles ja parandasin selle 5 minutiga ära :)) THANKS FOR NOTHING VASSILI. Vot sellised on siis ühe ettevõtte "tehnikud"... Vahest selline tunne, et pakun ise seda teenust omale ja olen ise üks tehnik, sest tean praktiliselt sama palju kui mitte isegi rohkem, kui mingi russki tehnik....Need kutid vist korjatakse kuskilt koplist/lasnamäelt prügikasti kõrvalt üles, antakse netikaabel ja haamer kätte ja öeldakse, et nüüd töötad meil tehnikuna. :) Muud teenusepakkujat ka mu piirkonnas ei ole, so i'm basically stuck with that shitty company. Üldse nende klienditugi ja nende ettevõte on perse kukkunud.

Ettevõtte nime mainida ei soovi...I LIED

FUCK YOU ELION!

IM OUT *drops mic*

Kommentaarid

Neandertaal kirjutas 23:03 - 19/04/16:
-0 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
türa mine nuta rahva hääles või tee pilt ja saada see mingisse homorastide "märgatud" kommuuni.

putsi kui lammas saab olla. keelest aru ei saa, aga ikka laseb endale midagi pähe määrida ja siis veel maksab ka kõige eest. tegelikult on päris hea, et sult see raha ära võeti. lollidelt tulebki, tead küll.
SS-Sturmfuhrer kirjutas 10:15 - 19/04/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kui kasutad väljendit "IM OUT *drops mic*" siis võiks su nett veel sitem olla.
Nimi*
Vastus*