Viimased
kommentaarid

3.6

Kirjutatud 15:26 24/04/2020
Avaldatud 19:59 25/04/2020
Vaadatud 876 korda
Ei meeldi?
Veebruaris 95ndal oli minu tolle hetke murdekoht.

Olles kodutu ja saanud mõned päevad enne peavarju, hoidsin sellest kahe käega kinni, tänaval elada ei soovinud kuigi oli soe. Oli +1C, lögane ja vastik. Sain elada nii tuttavate juures kui ka kodu nime kandvas soojussõlmes.

Korter oli pelguranna kandis, kolme toaline. Remont olematu ja omanik oli keegi, kusagilt. Peavarju pakkus mulle seal korteris elav Marko. Marko oli turvamees K-gruppis, tal oli jõudu kuid ei olnud eriti mõistust. Tollel kogu nende töö oli kohale tulla, peksta või siis nime öelda, kelle alt nad töötavad. Kõik mured lahenesid nendel kahel viisil.

Päeva mäletan nii, nagu oleks see eile juhtunud. Ma magasin rahulikult oma kokkupandavas voodis kui ukse lukk käis. Ma tegin silmad lahti, sisse astus Marko ning teatas, et täna on meil pidu ning tulevad naised. Selle üle ma rõõmustasin, kuna naise keha ma nägin viimati enne kinnipidamisasutusse sattumist.

Marko läks poodi alkoholi järgi ja mina hakkasin oma elamist koristama. Asjad viskasin kappi ning voodi nurka.
Kui hakkas pimedaks minema saabusid külalised, neid oli palju, liigagi palju. Noored neiud ja kiilakad nakollidega mehed. Need olid Marko töökaaslased või tutavad.
Ma palju ei joonud, teadsin, et ei kannata. Ei tahtnud marki ka maha teha. Väike õlu tuju parandamiseks.

Mingi hetkel olid osad inimesed kadunud, käisin WCs ning kuna kraanikauss vannis oli okset täis, suundusin kööki käsi pesema.

Ust avades üks härra vaatas ülesse, teisel oli kumm käe ümber ning kolmas kodaniks põletas välgumihkliga lusikat mingisuguse valge vedelikuga.

Kaks vaatasid minu poole, kolmandal oli ükskõik.

Kaks sekundit vaikust ja kõlas minu poole: „Poiss, tahad ka? Pane uks kinni“
Võtsin tabureti ning istusin maha. Kõlas küsimus „kas esimest korda või?“ vastasin jaatavalt.

Mees kellel oli kummist tross ümber käe, võtis bajaani (süstla) ning tõmbas läbi vati süstlasse vedeliku, andes selle mehele lusikaga. Tõmbas käe sirgeks ning lusika mees süstis teda. Sekund kaks kolm... ta võtis oma kummipaela ära ning ulatas mulle. Mees pani uue koguse peale ja lisas vett. Ulatas lusika mulle ja õpetas, et ma ei liigutaks. Hakkas põletama. Mõnda aega tehes seda tegevust, võtis sama bajaani ning tõmbas koguse sisse.

„Poiss, lase lõdvaks“ kuulsin vaid tema suust. Süst... 1... 2... 3...
Tuli selline kerguse tunne, hakkas ülikerge kehas.

#Elust enesest. #lugu #Marek

Kommentaarid

heinz kirjutas 21:55 - 13/05/22:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
mis sellest marekust saanud on kes siin oma narkomaani seiklusi ja vanglas narko pärast istumise lugusid kirjutas. kas ta on end surnuks süstinud?
eints kirjutas 18:44 - 13/05/22:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
normaalne jutt, ehe eesti elu oma virtsases kastmes
Nimi*
Vastus*