var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

4.7

Kirjutatud 16:48 23/07/2017
Avaldatud 23:03 23/07/2017
Vaadatud 2449 korda
Ei meeldi?
Olen Renno ja tahan kirjutada teile munnist kui mehe olulisest riistapuust. Nagu ma juba kirjutamist alustades mainisin, siis munn on väga oluline asi. Munn on ainult mehel, naistel ei ole munni. Munni kohta võib öelda ka peenis, türa, vänt, kara, lohv, nui. Munni kasutab mees peamiselt selleks, et igapäev kusel käia (vanemad mehed kasutavad munni ka öösel kusel käimiseks, nende munn on juba haige natukene). Lisaks kusemisele saab ja peab munni kasutama naiste rahuldamiseks. Munni kõige suurem eelis on meestel see, et saab püstijalu kusel käia ja ei pea kükitama või potil istuma.

Normaalsed mehed panevad munni naise vitu sisse, haigemad mehed suruvad oma munni ka naise persse, aga see on rõve, sest pärast võib munn sitaga koos olla. Munni peab korralikult pesema ja munni tervise eest peab hoolt kandma. Nussides erinevate naistega, kes on nussinud lohakalt munni eest hoolt kandnud meestega, võib enda munnile mingi haiguse saada. Kui munnile on haigus saadud, siis peab munniga munniarsti juurde minema, kes määrab su munnile ravi peale seda kui on munnilt proovid võetud. Väga halval juhul võib munnihaigus ära tappa või munni vigaseks teha ja siis siis ei saa kas üldse munni kasutada või ainult kusemiseks. Munni peab ka külma eest hoidma. Talvel või külmal ajal ei ole hea kui võtad munni välja ja hakkad kusema. Külm võib munni ära võtta nagu vanarahvas ütleb.

Alati ei pea munni naise sisse panema, munniga saab niisama käes hoides ka nalja teha ja pärast on hea tunne. See on ohutum variant kui haigusega vitu sisse oma munn panna. Munnihaigusi saab vältida kui munnile peale tõmmata kondoom. Sellisel juhul võib munni igalepoole pista, aga peab olema hoolikas, et munni peale sikutatud kondoom katki ei läheks.

Munne on erinevates suurustes. Veab neil meestel, kelle munn on keskmist või suurt mõõtu. Neil meestel on lihtne ja hea naisele rahuldust pakkuda. Väikese munniga mehed on nagu naljanumbrid oma viguriga jalgade vahel. Munni suurust ei saa suuremaks muuta, küll aga väiksemaks, aga selleks peab eriti debiilik olema. Munniga tuleb ka vastutustundlikult ja mõistlikult ümber käia ja kasutada. Ei ole just kõige parem mõte võtta munn välja keset tänavad või ühistranspordis. Selline vaatepilt sinu munnist on seadusega keelatud ja ei sobi teistele ekspoeerimiseks. Munn on privaatne asi ja seda võib kasutada ning näidata vastastikusel nõusolekul oma partneriga. Munni ei ole ka siis mõistlik kasutada kui naine võib jääda lapseootele, sest ei kasuta vastavaid vahendeid või ei ole endal kondoomi kaasas, et munni lisaks haiguste eest kaitsta ka mittesoovitud raseduse eest. Kui juhtub, et peale munni kasutamist jääb naine lapseootele, siis on päris sitad lood, sest siis pead hakkama alimente maksma ning ei jää aega ega finantsilist ressurssi oma munni teiste naiste heaolu jaoks kasutada.

Hoidke oma munni, sest see on peale hariduse ja tervise kolmas kõige tähtsam asi mehe elus. Kasutage oma munni vastutustundlikult ja korralikult.

Kommentaarid

Neandertaal kirjutas 22:01 - 21/08/17:
-1 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
See pederast, kes siin seda 24.ee-d reklaamib koguaeg võiks minna munnitrenni ja oma võmba nii painduvaks saada, et ta saaks iseenda türa endale persse istuda. Siis võib olla kaob kihk igasuguseid mõttetusi kõikjale postitada. Kedagi ei huvita su sitane ja kusene veebisait.
ise oled munn kirjutas 18:16 - 21/08/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
hakka joogat tegema. siis muutud nii paindlikuks, et saad enda munni suhu võtta.
mauno kirjutas 21:16 - 30/07/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
minu munni nimi on gulliver
munn kirjutas 21:15 - 30/07/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
sõna munn või selle erinevaid käändeid on siin kasutatud 49 korda
Raha kirjutas 12:58 - 25/07/17:
-8 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
parapapaa kirjutas 09:58 - 25/07/17:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
kõik on väga õige aga ikkagi mine munni
Nimi*
Vastus*