var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
2.7

Kirjutatud 10:42 05/08/2018
Avaldatud 21:04 06/08/2018
Vaadatud 772 korda
Ei meeldi?
mul on kombeks delfis ja õhtulehes artiklite all anonüümselt kommentaare kirjutada. valin reeglina tulist arutelu või tüüpilisele eestlasele meeldiva artikli (keegi sai liikluses surma, jõi end surnuks, uppus ära, tulistas kedagi, peksis naist ja lapsi, kütusehind tõusis, EKRE vihkab neegreid, saksa preemiumitega kalevipojad sõidavad espoost läti-eesti piiri peale alkoholi ostma ja sama hinnaga kütust samuti jne). kommentaare kirjutan provokatiivses stiilis nagu näiteks kui EKRE kirjutab, et kui on must, näita ust, siis kirjutan pikalt ja vastan paljudele kaaskommentaatoritele stiilis "once you go black, you never go back" ja et tuleks rohkem negrusid eestisse tuua, sest nad aitavad majandusele kaasa. hiljuti oli kui mingi teetöötaja lasi mingile vehkima tulnud tiblale kuuli pähe lasnamäel, siis sinna kirjutasin stiilis, et rohkem relvi inimestele, laske tiblasid, laske eestlasi jne. pärast käin enda kirjutatud kommentaare vaatamas, et kui palju on plusse ja miinuseid antud ja muidugi ise hääletan enda kommentaare alati positiivse "thumb up" klikiga. see lisab ka vürtsi.

tihti on pinnuks silmas kommentaar mul sitaks paljude positiivsetega (üllataval kombel on kaaskodanikud positiivseid hindeid andnud samuti) ning siis ilmub mõni lohh nagu siin pihid.net portaalis, kes kukub vinguma ja tilk verd tuleb püksi, et "kuidas nii palju plusse on pandud?!?" sitane pede oled kui nii küsid. mõni moslemist neeger võiks su ära vägistada ning türa maha lõigata ning seda trofeena kandma hakata. mõnus erutav tunne on lugeda ja vaadata, skoori ja mida sulle vastu on kirjutatud.

nii palju on debiile, kes lähevad väikese trollimise peale täiesti arust ära. mõned ekstreemsemad nõrganärvilised hakkavad kirjutama, et nõuavad ajalehe veebiväljaannet, et antud kommentaari kirjutaja IP ja nimi edastatakse politseile ja inimene tuleks vangi panna, elamisluba ära võtta, vara ära võtta jne. no mis sa oled tõesti nii loll, et mingi veebikommentaari peale tahad inimesi gulagi või surmamõistetute rivvi saata? loodetavasti on sellised õrnad lumehelbekesed kontoris konditsioneeri all istudes oma munad vigaseks istunud ning on võimetud sigima eluvõimetu sperma tõttu.

hämmastav kui palju on debiile kommenteerimas. kui trollid ja asjalikud kommentaarid kõrvale jätta, siis mingi 90% on ohmoonide, paljulapseliste vaeste maakatest rottide, debiilikute (see debiilikust eit tartust, ratastoolis, kes nimesid alati nõuab on eraldi mainimist väärt), vaeste, alkohoolikute (maksad põrutavad lätti) poolt kirjutatud pask, kus enamus ei ole isegi artiklit lugenud, aga juba kommenteeritakse. eesti iivet puudutavate artiklite all on samuti vahva lugeda, kuidas mingid närused üksikemad ja nikkunud nagu nugised perekonnad kirjutavad, kuidas kõik alla kolme lapsega pered on mõttetud. olgem ausad, üle kolme lapse peres on juba diagnoos ja kohalik omavalitsus ning sotsiaaltöötajad peaksid sekkuma kui neljas päts on juba ahju pandud. muidugi jõukad pered võivad sigida palju tahavad. reeglina jõukast perest, kes jaksab oma hunniku lapsi üles kasvatada, koolitada, huvikoolidesse saata jne, need ei kerja käsi pikalt ees ning 5. kuupäeval ei joosta poodi alkoholi ostma lastetoetuse laekumise eest.

vene delfis ma ei kommenteeri, seal on 100% trollid ja riigivaenulik element juba ees ning pole mõtet midagi vaimukat või vähem vaimukat kirjutama hakata. kes teist vene keelt oskab, siis minge ja lugege vene delfis kommentaare. putini toetajad ning eestlased ahju on põhiline suhtumine. seal peaks tõesti politsei oma kübernautidega ehk kontrollima riigivaenulikkusega seotud asju, kuid mendis ilmselt nii palju tiblasid, et seda ei tehta.

olles pihid.net külastaja ning aktiivne pihtimuste kirjutaja, siis juba eos tean, et antud pihtimus saab tummise 1,0 skoori mingi grupi kusikute poolt, kes siin käivad pihtimusi downvotemas ning kommentaarid tulevad prussidest, autori pedeks sõimamisest jt sarnastest asjadest.

Kommentaarid

Vildur kirjutas 20:49 - 10/08/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
pihid.net jutukas on 12 cm väga korralike mõõtmetega munn. diima või vasja limpsaksid kindlasti keelt.
Vello kirjutas 18:06 - 10/08/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kas 12cm on piisavalt suur ?
nikumasin kirjutas 17:58 - 10/08/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
mina naudin seda väga kui mulle suur munn perse tuleb ja siis rütmiliselt liigub.
kuionmustpritsikust kirjutas 08:36 - 10/08/18:
-11 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
meeletus koguses downvotemas käib siin ilmselt ainult üks tegelane. meeleheitlikult refreshib ja tühjendab vahemälu ning siis tambib miinuseid ja hindeid "1". ilmselt väljaspool siinset kõva mehe mängimist käib mööda seinte ääri silmad maas ja iga tolgus tõmbab õlaga litaka sisse. loll peab veel vabandama ka. kuid kui jõuab arvuti taha, siis hakkavad ühed ja thumb-down´id lendama! võimalik, et kasuisa on pilastanud või mõni muu peretuttav või lähisugulane.
360cumscope420blazin kirjutas 00:38 - 10/08/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
palju variante ei ole - pedekas haagelt, kusemaias vasja, impo-tiit, always-offended lawl
pane alla kirjutas 00:00 - 10/08/18:
-11 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
mind ajab natuke kettasse see, et mingi jobi siin paneb kogu aeg kõigele punaseid pöidlaid, nagu täiesti normaalsetele kommentaaridele ja pihtimustele ka. peab ikka hale pedekas olema kui ainult nii saab ennast natuke paremini tunda, reaalsuses on ilmselt tegemist täieliku tossikesega
Vildur kirjutas 17:04 - 09/08/18:
-0 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
netikommentaatoritel on alati väikesed nokukesed, keskmine kuskil 4-5 cm. eks selle jutu autor ka normaalses mõõdus riistaga uhkeldada ei saa.
üldse, tahate normaalsid sardelle, tulge Discordi jutukasse. 20 cm on miinimum. aga pilu olgu puhas ja tihke. mingeid ära kulutatud ämbreid ei võta jutule.
suuremunnigavend666 kirjutas 10:32 - 09/08/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
suur munn on oluline. oma väikeste viineritega võite pimedas pedebaaris üksteist näpunikkuda.
cobra kirjutas 00:37 - 09/08/18:
-2 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
Pikk jutt, sitt jutt...
tits kirjutas 15:11 - 07/08/18:
-6 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
hahahaha päris täpselt kirjeldatud teatud inimesi mu tutvusringkonnas
penis pump posse kirjutas 12:14 - 07/08/18:
-47 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
ega keskmine eestlane ongi idioot ja värdjas. see on kui mingi 700 aastat ja enam oled sibi olnud ning persse saanud ainult. nüüd vabaduses sõidab katus ära ning iga türa arvab, et ta on kuningas. liisitakse superb või mobile.de vahendusel mõni preemium ning kõik peavad põlvili laskuma, sest isa tuleb. pool eestit tuleks maha lasta, neid türapäid pole mõtet isegi uudismaale vilja kasvatama viia sunniviisiliselt. maha lasta ning pae karjääri visata kaladele söögiks.
punkt kirjutas 11:44 - 07/08/18:
-11 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Lisan veel seda, et A-rühma laul ''Tavaline mees'' kirjeldab keskmist eesti jobu nagu ma kirjutasin.
punkt kirjutas 11:41 - 07/08/18:
-8 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Keskmise delfi kommari vaatepilt on selline: Mustad ja muud pagulased on värdjad, tuleks kõik aafrikasse tagasi saata.
Valitsus on värdjas, sest nad tõstsid alko hinda ja kõik kes Lätist seda toovad on normaalsed tüübid.
Peded on värdjad, tuleks kõik õigused neilt ära võtta ja vangi panna. Kui on pederast siis on samahästi juba pedofiil ja zoofiil ka.
Kes maanteel minust mööda sõidab on värdjas ja politsei peaks sellised kohapeal maha laskma.
Kes tegeleb ekstreemspordiga või muu taolise ajaviitega millest praktilist kasu ei ole on debiilik ja tuleks sundravile saata( no juhtub temaga midagi ja siis maksumaksjad peavad haiglakulud kinni plekkima)
Kogu elu Eestis on sitt ja Eesti on üks peldik riik ja naabrid on tropid ja kõik teised on süüdi selles, et ma teenin vähe ja mul on alkoholisõltuvus.
Selline mulje jäänud mulle.On ka kaine mõistusega inimesi õnneks aga üldiselt nemad ei viida aega delfis kommenteerides.
optimist kirjutas 11:32 - 07/08/18:
-28 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
kuulge jopskid mõelge positiivselt, siin on liiga palju halvustamist
Jp kirjutas 00:11 - 07/08/18:
-8 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Tehke oma sitta edasi ja pange ennast põlema :D
Jp kirjutas 00:11 - 07/08/18:
-7 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Tehke oma sitta edasi ja pange ennast põlema :D
penis pump posse kirjutas 22:59 - 06/08/18:
-12 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
panin hindeks 5 ja thumb up. vasja võiks lawlile suhu kuseda. makc võiks venemaale tõmmata ja seal vana volgaga suguakt läbi viia ning kuskil kolkas asuvas haiglas munni otsa saadud sepsist ravida. eesnahad maha.
tuline ekre toetaja kirjutas 21:54 - 06/08/18:
-10 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
see asotsiaalist vana on pull kes soiub lastetusmaksust ja iibepuudelisusest
paljudel kommentaatoritel katus ikka täiega sõidab, kaldutakse ühest äärmusest teise ilma pikemalt järele mõtlemata
vahel hästi harva võib sinna kiigata aga jah seal targemaks ei saa
autorile kirjutas 21:37 - 06/08/18:
-3 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
too long, didn't read.
Nimi*
Vastus*