Viimased
kommentaarid

4.1

Kirjutatud 14:47 23/10/2017
Avaldatud 20:55 24/10/2017
Vaadatud 2773 korda
Ei meeldi?
Olen Renno ja tahan seekord kirjutada nõuannetest eitedele, kuidas mehega peab tegutsema. Väike meeldetuletus eelmisest nõuandvast kirjutisest, et mehe üks kõige olulisem asi on tema munn ja selle tervise eest peab hoolt kandma ning munni tuleb korralikult ja turvaliselt kasutada.

Jätkan nüüd nõuannetega eitede osas. Mainin muuseas teemaväliselt ära, et mehed peaksid arvestama, et eit ei pea looduse poolt ilus olema, sest ka paksu ja koleda eide saab toitumisega ja füüsilise aktiivsuse hulga reguleerimisega ilusaks. Samuti on hariduse ja silmaringiga. Tarkust on võimalik peale lugeda ning eide üldist intelligentsi tõsta. Kuigi see teekond nõuab rohkem aega on see siiski teostatav, parem siiski kohe ilus ja terve mõistusega eit võtta, siis jääb vähem vaeva. Peale nikku tahaks vahel mõne sõna rääkida või mingitel teemadel diskuteerida eidega. Jube jama kui eit vahib töllakale omase ilmega otsa ja ei saa mitte kui midagi aru mehe jutust. Tänapäeva probleem eitede puhul on see, et neid ei saa nimetada Naisteks suure algustähega. Enamus eitesid on vigisevad ja eideajakirjades avaldatud mõttetute topeltstandarditest tulvil eideartiklite mõju all, kus kirjutatakse kõigele lisaks veel täiesti seosetut ila. Näiteks üks artikkel soovitab, kuidas imeda oma unistuste mehel sajal erineval viisil munni ja mehe süda endale võita, kohe järgmisel lehel on artikkel, kuidas see sama mees sajal erineval viisil maha jätta ning teda alandada oma eitedest sõprade ees. Täiesti aktsepteerimatu.

Konkreetsed punktid, mida eit peab järgima ja mees peab kontrollima, et eit järgiks:

1) mehe munni tuleb austada, sõltumata suurusest. Kuigi eelnevas nõuandvas jutus ma mainisin, et väikese munniga mehed on naljanumbrid oma pisikese viguriga, siis see on isiklik võitlus, kuhu eit ei puutu. Funktsioneeriva munni olemasolu annab automaatselt õiguse perekonda valitseda ja juhtida ning käske jagada.

2) mehe munni seksuaalse tervise eest tuleb hoolt kanda. Igapäevaselt on eide ülesanne hoida munn paugust tühi ja rahuldatuna. „Peavalu“ ja „väsimus“ ei ole aktsepteeritavad vabandused vahekorrast keeldumiseks. Mees teeb ränka tööd päeval, eit lööb niisama enamuse aega surnuks ja on puhanud. Eit ei tohi vinguda kui mees tahab vahel munni teise eide sisse panna vahelduse mõttes, seda tuleb aktsepteerida. Kui mees tahab munni kasutada eide suu või anuse nikkumiseks, siis ei tohi eit pirtsutada. Oluline on see, et eit laseks pärast suguakti toimumist mehel rahulikult olla ning aega oma munn kenasti puhtaks teha. Eit ei tohi hakata peale suguakti meest koormama oma pläkutamisega. Eit peaks teise tuppa magama minema kui mees seda soovib, sest mehel on vajalik järgmiseks päevaks korralikult puhata.

3) meest tuleb austada. Mees on perekonnapea ja valitsev isik, kelle sõna on seaduseks ja käske peab täitma. Selleks annab õiguse munn. Kui mees soovib õhtuks hea pauk nikku ja terava kastmega kanafileed, siis eide kohus on seda õhtul ka mehele pakkuda. Eit peab päeval vastavad ettevalmistused tegema, sest kui mees jõuab töölt koju, siis ta soovib näha, et tema soovid on täidetud.

4) mehe teenitusse tuleb suhtuda lugupidamisega ja seda mõistlikult kasutada. Mees teenib raha ja ressursse, et tagada oma perele kodu ja toit ning muud mugavused elus. Ressursside teenimiseks teeb mees ränka ja tihti ka roppu tööd. Mehel on õigus peale toidu- ja kütuserahade planeerimist kuuks ajaks, essentsiaalsete elamis- ja kodukulude tasumist ning rahalise tagavara suurendamist kõigepealt enda hobide ja huvialade jaoks raha kulutada ning alles siis eide kapriiside rahuldamise jaoks raha anda, kui seda jääb järele. Eit peab olema tänulik kodu ja munni eest, mida talle võimaldatakse.

5) mehe hobidesse, huvialadesse ja ajaveetmisesse ei puutu eit kui eite otseselt ei kaasata nendesse tegevustesse. Kui mees tahab soetada mõne edeva sõiduvahendi (maismaa- või veesõiduk) või mingi vahendi, millega mõnusalt aega veeta ja lõõgastuda, siis eidel ei ole õigust mehe valikuid kritiseerida. Eit peaks suhtuma toetavalt mehe puhkamist ja lõõgastumist soodustavatesse tegevustesse.

Kommentaarid

nikukas kirjutas 20:56 - 11/01/18:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
mingi haleda jobika fantaasialend, unistab et on kõva vändagängster ja valitseb oma munniga naisi, reaalselt pihub õhtul ennast magama ja piilub tänaval plikasi
jopa kirjutas 13:37 - 11/01/18:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Uus kuulsus on sündinud. Munni-Renno
vasjok kirjutas 19:59 - 16/11/17:
-0 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
ei lugenud. käi putsi
elmar kirjutas 22:33 - 26/10/17:
-2 -1    +1 +12 Teata ebasobivast
Alguses mõne asja koha pealt ma nõustun autori seisukohtadega aga üldiselt oled sa Renno ikkagi luuser kel on ilmselgelt ülikõrged nõudmised eitede suhtes aga endal on pakkuda vastu ainult oma noku. Sellest ka see alavääristav suhtumine naiste suunas.
Vildur kirjutas 21:43 - 25/10/17:
-4 -1    +1 +28 Teata ebasobivast
mine putsi, kuidas nii igavat paska kokku kirjutada saab? mine ime üks munn vahelduseks.
Nimi*
Vastus*