Viimased
kommentaarid

1.6

Kirjutatud 03:49 25/10/2016
Avaldatud 19:43 25/10/2016
Vaadatud 2769 korda
Ei meeldi?
Valitsus antku kondoomide jaoks raha

Ainult üks seksuaalsuse ennetamise kampaania käib- sellele kulutatakse miljoneid, aga vaene inimene ju kondoome osta EI JÕUA. Mees tahab üsna tihti seksida, vähemalt 3 korda päevas ja sedagi siis, kui oled kergema isuga ja ainult söögi peale nikku teed. See teeb u 100 korda kuus, mõnikord tuleb tähistada ka. Söögialla-söögi peale oleks 200 korda kuus, üks korralik kondoom on nii 3 eurot - selle eest saaks juba 5 min suuseksi.
Ühesõnaga, lahjema isuga mees maksab NIKKUMISE ÕIGUSE peale nii 300 eurot kuus, keskmise isuga 600 eurot kuus ja kõrgemad hinnad jäävad sinna 1000-5000 euro kanti. Ainult kondoomide peale! Naised on tasuta või on püsisuhe!. Odavam oleks otsida naine, kes ei paljune enam ja nussida ainult teinetesega.
Riik tahab küll lapsi, aga niku harjumust ja harrastust toetab ainult tobedate plakatitega! Kas selle plakati tõmban oma noku otsa või? Kust vaene miinimumpalgaga inimene, töölisklassi mees võtab selle raha, et iga n.kukorra eest 3 eurot välja käija? Nii ei jää ju sooja vee jaoks raha üle, autost rääkimata.

Valitsus peaks igale mehele ja suguvõimelisele poisslapsele kondoomide jaoks andma vähemalt 300 eurot kuus, et meil tekiks turvalise seksi harrastus, nagu harrastus sport seda praegu on ja saaks niku harjumuse kätte, et hiljem maa täituks lastega, kui lõpuks soov selle jaoks tuleb!

Kommentaarid

Paras kirjutas 11:33 - 03/11/16:
-33 -1    +1 +27 Teata ebasobivast
Sa niikuinii mingi vaene vene tsurka lasnamäelt. Ajad siin mingit debiilsust. Müü oma aknalaua sibulad balti jaamas maha kui kitsaks läheb. Sa küsid siin valitsuselt raha kondoomide jaoks ja arvad et kedagi kotib. Tra siin riigis On piisavalt teisi sotsiaalseid ja majanduslike probleeme ja sinusugustele tuleks pappi anda? Tra sa mõtle peaga enne kui mingi pasa kokku kirjutad. Saa oma venelase mõttelaadist lahti. See et sul on mingi mutt kodus kelle panemiseks sina pead kondoome ostma ei tähenda et sulle tuleb maksta. Kuidas sina oma nikkumisega ühiskonda aitad? Ma saaks aru kui sa palud toidu jaoks aga sina loodad et valitsus sulle nikkumise eest palka maksab. Selliste geeniuste pärast ongi eestlastel halb maine välismaalaste ees. Madalaid inimesi sünnib siia pidevalt JA POLE VAJA SEDA VÄLJA NÄIDATA KUI SUL IQ KA MIINUSTES
munnipump kirjutas 17:49 - 01/11/16:
-26 -1    +1 +20 Teata ebasobivast
käin iga päev mitu korda vaatamas, kas on uusi pihtimusi tulnud. kommenteerin ka penis pump posse ja nikumasin nr x nimede alt. enam ei viitsi väga kirjutada, sest leht on täiesti putsis. ainult mõned närused lauspederastidest tattninad kommivad. normaalset räpast ja nilbet juttu on vähe. sama nagu nihilistis, kus editor vms tegi postituse, et nüüd hakatakse räigelt kontrollima, mis sitt üles tuleb. nii nagu seal, juhtus ka siin, pihtimused on suures osas pasad, kes vähegi normaalset juttu kirjutas on kadunud (ma ei tea autodest sittagi, aga ardo jutt subarutest ja kiire pilk subaru foorumitele, andis tunnistust, et nii mõndagi see vend teab autodest, siis igasugused random tegelaste vms mitme erineva nimega inimesed, kes vaimukusi kirjutasid, pekka kivid espoo, indrek nugadega, vasjok jne).
uno kirjutas 17:03 - 01/11/16:
-16 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
keegi munnipumbast on midagi kuulnud? käib siin veel või kommenteerib teise nime all?
25i kirjutas 20:51 - 27/10/16:
-20 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
Spiraali jaoks sul ilmselgelt plekki on ja naise arvamus ei huvita ?
nikumasin kirjutas 22:22 - 25/10/16:
-29 -1    +1 +25 Teata ebasobivast
õige mees ei kuluta kantosside peale raha. ainult mõttetu lohv ostab kumme oma türa jaoks. õige mees plekib naise spiraali või tablad kinni ning paugutab putsi niipalju kui jobi tuleb. kantossi võid sellise jobu suhtumise peale iseendale pähe tõmmata.
Nimi*
Vastus*