var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.3

Kirjutatud 08:59 02/10/2017
Avaldatud 22:30 02/10/2017
Vaadatud 553 korda
Ei meeldi?
Mul oli just suur vaidlus oma mehega. Ta on programmeerija, kes on muidu tark, aga elus nii kogenematu, et kui ei teaks, siis ei usuks. Ta elas selle aasta alguseni emaga, väidetavalt seepärast, et ta vanemad on rikkad ja tal on lausa oma majaosa ja pole mõtet lasta sel tühjana seista. Ometigi käis ema poja köögis talle enne ärkamist toitu valmistamas, koristas ta järel, kuigi varanduse poolest oleks võinud koristaja palgata. Emale meeldis pojakese eest hoolitseda. Poeg on ise süütu, vabal ajal mängib ainult arvutimänge, samuti on tal raskusi 3d naiste peale erutumisega. 3d naised on niisiis päris naised, mitte animeporno karakterid.

Muus mõttes on ta tore, eriti minusugusele naisele, kellele meeldib pisut rohkem omaette olla ja ei viitsi igapäevateemadel jaurata. Seks mind ka nii väga ei huvita, vibraatorid on isegi paremad. Nii et seksinud me pole, kuigi oleme 3 kuud koos elanud. Ta teenib tegelikult hästi ja lisaks saab vanematelt igakuiselt raha ning vanemad ostsid talle korteri kogu täiega välja. Oma raha pole ta peaaegu kunagi kulutanud, nii et pangas on teisegi korteri jaoks vajalik summa. Mänguarvutid ja muu tehnika saab ta ka vanemate käest. Ta on ainus laps ja väga ärahellitatud.

Kuid täna viskas asi natuke üle piiri. Ta on mind varemgi enda emana kohelnud, eeldades, et teen talle hommikusööki, äratan üles (me magame eraldi tubades, mis mulle tegelikult meelib), valin välja ta riided, koristan tema järel, ta jätab näiteks Cheetose pakid ja Mountain Dew pudelid suvaliselt arvuti kõrvale või köögikapile, eeldades, et ma ära korjan. Hommikusöögiks ja koristamiseks olen palganud teenindaja tema raha eest ja sellega oli asi lahendatud. Suvalisi Doritose pakke ja diivanil vedelevaid hentai koomikseid pean ikka ära korjama, samuti tema trussikuid. Kuid süüa ei pea ma talle tegema ega tema tuba koristama.

Niisiis, täna oli ta solvunud ja mossitas. Proovisin välja uurida, et miks, siis ütles, et kas ma pole olnud viimasel ajal hea poiss. Mõtlesin, et ta toob jälle selle vana teema välja, et ma ei viitsi talle hea poisi punktide eest kananagitsaid teha. Nimelt on tema emal selline komme, et kui poeg käitus korralikult ja tegi midagi asjalikku, siis sai ta iga tegevuse eest teatud arvu punkte. Enamasti olid need väga elementaarsed kombed, nagu vahele mitte rääkimine, mitte jonnimine, mitte ropandamine, nõude kraanikaussi panemine, vetsus vee peale tõmbamine, energiajoogipurkide prügikasti panemine, hommikul pesemas käimine, hammaste pesu vms. Kui teatud arv punkte oli täis, tuli ema taldrikutäie kananagitsatega. Ta arvas, et ka mina peaksin seda tegema, kuid ütlesin kohe, et mina seda tegema ei hakka. Õnneks oli ta piisavalt väljakoolitatud, et ei jätnud enda pesemist unarusse, nagunii ju käis tööl. Mõtlesin, et selle pärast mossitab. Aga ei. Ta ütles, et pani juba üleeile sussi aknalauale ja pole veel sussi sisse midagi saanud. Ma imestasin, et mida veel. Ta rääkis, et kuna ta oli nii hea poiss, hakkasid päkapikud tal käima 2 kuud varem, kui teistel. Mõtlesin, et ahjaa, jälle üks ema komme. Aga et ta oli siiralt kurb, et kas ta polegi siis hea poiss olnud ja muretses selle pärast rohkem kui kingituse pärast, siis sain aru, et ta päriselt usubki päkapikke ja küsisin seda temalt. Ta ütles, et ajh, päkapikud on olemas, ainult halbadele lastele teevad kingitusi vanemad, sest neil on lastest kahju. Ei jäänud mind uskuma, et päkapikke polegi. Siis läks tööle. Minu mure on järgmine, kuidas ma talle selgeks teen, et päkapikke pole olemas, nii et ta usuks ega solvuks?
Mitte ühtegi kommentaari veel.
Nimi*
Vastus*