Viimased
kommentaarid

2.1

Kirjutatud 19:45 09/05/2020
Avaldatud 17:35 10/05/2020
Vaadatud 197 korda
Ei meeldi?
Vaatasin telekast lambist 2 osa järelvaatamisega mingi klubisaadet raju reedet. Mõtlesin peale seda, et ammu pole peale kunagist politseikroonikat või võsareporterit mingisugust kolmanda Eesti põhjakihist saadet olnud, kuni selleni. Need eided võib olla ajavad keskmisest naisest lollimat juttu kaine peaga kaamerate ees, mis väga hullult ei häiri, aga nii kui jook on sees, on seda lausa väga ilge vaadata. Need eided joovad end maani täis ja hakkavad täielikku iba ajama ja ise nad tõsimeeli mõtlevad, et nad on ilgelt püssid ja kõik tahavad nendesuguseid parme. See kajaka näoga kollaste raisakotka plastküüntega eit on neist kõige ilusam pihv oma arust. Ma ei jõua rohkem selle üle arutleda, proovisin asja läbi huumori vaadata, kuid igal juhul tuli ahastus peale ja hakkas piinlik milliseid libusid meil promotakse "lahedate kuulsuste" all, kuigi tegelikkuses nad terve riigi naerualused. Jäi meelde seik, kus Pärnu klubis see notsuninaga suure riiuliga eit kommenteeris seal kaugelt mingi valge T-särgiga tüüpi, kuidas ta on nii iuuuu tal lehmakett kaelas ja nõme - vaadake raisk peeglisse ja proovige mitte ise oksendada. Tundub nagu neil vanemaid pole ja nad orvud. Ükski vanem ei tunnistaks selliseid kaltsakaid oma sigitatud lasteks ja ilmselt meenutaks, kus nad väiksena lapse maha pillasid.

Kommentaarid

Arvajale kirjutas 14:56 - 13/05/20:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
enamus naisi ei taha ka tatte kasvatada ja perekoolis idioodid olla, aga lihtsalt elu neile rohkem ei võimalda, see on sundolukord. kasvatad oma nelja närust värdjat, milledel on kõigil erinev isakandidaat ning siis elad end kuskil samasuguste seltskonnas välja (perekool). eriti ei imestaks kui isegi pooled perekooli "eitedest" oleks tegelikult mingid mehed, kes on nii mannetud, et elavad end eitede foorumis välja.
Arvaja kirjutas 12:00 - 13/05/20:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Aga see ilmsege tõsi, tänapäeva meedia meelest on litsism pop. Enamus eitesid ei taha olla edukad ärinaised arstid, vaid kasvatada tatte ja olla mingid perekooli taunid VÕI müüa raha eest enda tussi instagrammis või onlyfansis. Neid viimaseid katla katsi suguseid tuleksi lihtsalt pildituks nussida, muu jaoks nad malakad ei kõlba.
vaido kirjutas 13:08 - 11/05/20:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
vaatasin ka seda saadet ja masseerisin samal ajal on jäigastunud peenist. mulle sellised lollid eided meeldivad, neid saab mõnusalt nussida. jobi lennutasin teleka ette.
sarionaja kirjutas 19:53 - 10/05/20:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ennast saab paremini tunda kui vaadata põhjakihti ja mõelda et on ikka white trash

mind muide väga huvitab üks ''saladused'' vana osa kus oli ühe valla atvga teema, väärkasutamine ja vallasisesed võimujagelemised, reporteri kodukalt seda ei leia
keegi teab kuskohast otsida? mingi 2008-09 kandist
perse kirjutas 18:32 - 10/05/20:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
saripihtija on meil siin incel ka veel.
Nimi*
Vastus*