Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 19:49 21/03/2021
Avaldatud 11:03 23/03/2021
Vaadatud 121 korda
Ei meeldi?
Ma enam ei salli eestlasi, kõik tunduvad nii mõttetud, idikad, debiilikud, jobikad kes nussivad üksteise ajusi. Mingit ühtsustunnet ei ole. Vanasõnagi ütleb et eestlase lemmiktoit on teine eestlane ja seda kaasmaalastele keeramist ma näen kogu aeg. Võibolla on see üldine inimloomu omadus ja esineb ka teiste rahvuste hulgas kuid hetkel oskan rääkida ainult eestlaste eest. Eriti närvi ajab orjameelsus mis on meisse juurdunud juba sajandeid. N-liidule näidati küll keskmist sõrme aga nüüd koogutatakse Brüsseli suunas ja teeme nii nagu sealsed saksad käsivad. Ja kui keegi julgeb kahelda ja paremat lahendust pakkuda siis orjameelsed kohe teevad täiega maha et kuidas sa julged üldse teisiti arvata. Vot nii, võibolla ma lähen Hollandisse elama kui siin üle viskab.

Kommentaarid

sdd kirjutas 11:14 - 24/03/21:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
päris kindlasti on nõndanimetatud munne kes teistele ülevalt alla vaatavad vene rahvuse hulgas.
eestlane ongi laias laastus selle "mul on suur munn sest sõidan länkariga" mõtteviisi omistanud slaavi rahvalt.
Kylvar kirjutas 17:16 - 23/03/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ei ole vaja üldistada. Munne on igas rahvuses, aga nad on alati vähemuses. Vähemustel aga kipub tihti palju võimu olema. Tavaline eestlane on igati normaalne inimene.
lembitu kirjutas 12:52 - 23/03/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
nsvl ajal oli tõesti see perselakkumine natuke väiksem. näidati sõrme ja vannuti, aga samas moskva türa imeti aplalt pimedas teki all. praegu on tõesti hullem, imetakse avalikult EU türa ja brüssel songib pärakus kõigi nähes ning ollakse uhked selle üle. eestlasest ei olegi midagi samas tahta, sest üle 700 aasta oleme ennemuiste orjad ja alluvad olnud, keda nikutakse mõisniku või valitseja poolt persse. ainuke leevendus, mida saadi, oli end pikapeale surnuks juua ning naabri peale kaevata või muidu sitta keerata. eestlane aga on õnneks väljasurev rahvas ning parem ongi. paljud muud rahvused nagu idanaaber, need on munnid ja lollid, aga samas hoitakse kokku ikka. egas muidu mingid slaavi rahvad alati kambaga tule ega ole. eestlane ainult rehielamu räästa all seina ääres sitases kampsunis kössis ja mõtleb, kuidas saaks naabri kaevuvee ära sittuda. need alaharitud youtube ja google õppinud spetsialistid covid ja maski teemal, keda võis näha hiljutises aktsioonis "eestimaa joob end vabaks" või oli see "sõidab vabaks", siis intekat teles nähes ja neid lolle lauluväljakul nähes, kus eriti silma jäi mingi paks hambutu odini sõdurite jopega ehitaja targutas, siis on tõesti häbi olla eestlane.
Nimi*
Vastus*