var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
3.5

Kirjutatud 08:10 11/12/2016
Avaldatud 11:39 11/12/2016
Vaadatud 1010 korda
Ei meeldi?
Naerma ajab, kuidas naised facebookis mingil kohaliku alevi või linna grupis pakuvad pidevalt oma laste kasutatud asju ära anda või siis müüa. See on puhtalt eputamise pärast, et vaadake kõik, mul on lapsed. Ei usu, et keegi tõsiselt arvab, et keegi tahab tema laste sitaseid riideid või mänguasju. Isegi mitte tasuta.

Kommentaarid

naljakas kirjutas 03:34 - 13/12/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kummaline on arvata, et nad näitavad, et mis neil on. Mis nende titeriietega ikka eputada? Pigem on sellised "minu musi kinkis rafaellot ja roosid" pildid eputamise pärast.
Alevi gruppe kasutatakse siis, kui alev on liiga väike, et sellele omaette lasteriiete, autoosade ja toidulisandite müügi gruppi teha. Facebook on lihtsalt kohutav platvorm, sest ei arvestata erinevat tüüpi kuulutustega, kõik tuleb ühes jorus, ei jaotata teemdesse. Kuigi ei kujuta ette, mida asjalikku alevi grupist ikka lugeda saab, kord aastas tuleb jaanipäev ja siis aastavahetus, enamasti müüakse oma kasutut kraami. Eestlane ju ei ole ettevõtlik, et üritusi korraldaks ja sinna postitaks või isegi uusi tuttavaid otsiks, kui just alles koliti.
Triinu kirjutas 16:27 - 12/12/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Ma kingin vasjale oma kasutatud pesukaitsmed.
NIKOLAI kirjutas 09:52 - 12/12/16:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Need riided võiks vabalt vasjale kinkida
smug nigger kirjutas 22:28 - 11/12/16:
-7 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Parem ikka kui need riided kuhugi prügikasti või metsa alla visata. Leia midagi paremat mille üle viriseda.
Neandertaal kirjutas 15:25 - 11/12/16:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Neil emmedel on veel üks komme. Teha endast kord päevas barbie-selfi, see pilt siis kergelt udustada ja mingi punakas filter peale lasta. Ei kujutagi ette, mida nad tulevikus tegema hakkavad, kui nende poolt imetav munn on noorema leidnud ja mamma peab äkki tööle minema...
Karl kirjutas 12:41 - 11/12/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Käivad pinda need titemammad küll. Kui googles midagi otsida, siis see perekooli, delfi naisteka, buduaari ja muu sarnane pask lööb ette. Alles teisel/kolmandal lehel leian selle, mis vaja. Allakäinud see otsingumootor. Täiesti sisutut jama kuvab. Facebookis ka osad inimesed eemaldatud. Nahui mind peaks kottima mingid titepildid mida postitatakse 4-5 korda päevas ja muidugi koos nendega kaasnevad pasaste miki hiirte/transformerite mustriga trussikute müügi rämpspost. Tööl nad ilmselt ei käi vaid imevad mingi rikka härra munni või keppivad raha eest kui mehed on Soomes/Norras ehitusel. Kust muidu nad selle vaba aja leiavad. Normaalsed inimesed rügavad tööd teha ja ei vaevu selle sita peale aega raiskama.
Nimi*
Vastus*