Viimased
kommentaarid

4.4

Kirjutatud 16:57 08/02/2012
Avaldatud 17:14 08/02/2012
Vaadatud 2179 korda
Ei meeldi?
Tulin siia pihtima seda, et ma olen LIIGA VAENE TÜDRUKUTE JAOKS...Pole raha viia tüdrukut kinosse või reistorani korraks.. sisse võin viia ta korra vaatama kuidas teised hõrgutisi nosivad, aga see ka kõik mis omalt pool saan teha.
Elan ise ots otsapealt ära... Ükskord tutvusin ühe eesti neiuga kes töötas soomes koristajana. raiisk, siis sain teada mis tähendab linnukeeli süüa, igapäev käisime poes, ostis kotitäie süüa ja juua, mina olin juba kassa teises otsas kotid pihus ja valmis laduma, seni kuni tema järjekorras seisis, piinlik oli, aga mis sa poiss teed. Muidugi ta jättis mu kohe kahe nädala pärast maha, kuna ma pumpasin teda peaaegu 2 nädalat järjest, sõin, jõin ja haisesin tema kulul, tema pinnal. Siis ta kobis soome tagasi ja pmst oli ka minu "puhkus" sellega lõppenud. Nüüd on vähemalt talverasv olemas, pean kevadeni väheamalt vastu.
A sitaks hea oli, ühelgi naisel igatahes tulevikus ennast küll sponsoriks ei lase teha, selle võimalustki ei tule õnneks... Tundsin ennast kui poiss kes nikub oma noort kasuema. Mul oli endal ka muidugi mõnikend euri taskuraha, aga ega ma loll polnud, see on siiamaani taskus, reedel teen selle vapra meheteo eest endale õlle välja...

Kommentaarid

Maa kirjutas 16:33 - 12/02/12:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Mine Rootsi seal on kombeks et naised käristavad.
gee kirjutas 17:27 - 08/02/12:
-6 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
ma sinu olukorras oelks juba eneka teind.
Nimi*
Vastus*