var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

2.7

Kirjutatud 03:22 26/11/2016
Avaldatud 15:37 26/11/2016
Vaadatud 2175 korda
Ei meeldi?
Kedagi see küll ei huvita kuid tahan oma südant puistada :) Olen juba pikemat aega suhtes ühe noormehega. Tutvusime interneti teel ning käime samas ülikoolis Alguses oli meil kõik tore ja hea ning jätsin tema pärast oma vanad eluviisid. Olen noor ja leian et elu peab elama ja võtma kõigest viimast kuid tema on selline vana hing ja elab nagu 40 aastane pereisa. Kuskil ta käia ei taha ning eriti midagi teha ja kui midagi siis kas teatrisse või mingi kultuurne veninijooming. Olen loomult väga sotsiaalne ja tahan ELADA olla ilus ja noor kuniks veel aega on kuid tema paneb mind ketti kui koera. Solvub isegi kui tahan mõni õhtu sõbrannadega aega veeta mitte temaga. Ta on väga tore kuid ausalt öeldes pean ennast tema jaoks liiga heaks ka kõik mu sõbrad küsisid et miks ma üldse sellise mehega ennast seon. Ta on vägaa tore kuid ma ei armasta teda ning pole õnnelik sest olen kui puuris lind. Kuidas ma talle seda ütlen, see murraks ka minu südame kui talle nii teeksin...

Kommentaarid

tongivend kirjutas 18:40 - 13/02/19:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
jaak, sa oled üks hale rott, kelle eit üle lasi ja nüüd oled nikuininaga hädas. sitt lugu, et eit sulle sarvi tegi sel ajal kui sa kodus eide trussasid võõra mehe jobist pesid ning süüa tegid, aga püüa sellest üle saada. sulle ei saa öelda, et oled mees või sitt, sest sa oled sitt. ela sellega.
jaak kirjutas 17:37 - 13/02/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
muidugi mine lituta ringi, tömba surnuks kasvõi end. aga enna palun mine oma partneriga humaansel viisil lahku ja ütle talle ka et ei suuda kodus kammida püksid põlevad jalas.
ära pärast lihtsalt tagasi mine ta ajusid nussima kui jooksuaeg läbi on
Jaan kirjutas 18:51 - 03/02/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Väga palju on mehi kes sul seda lubaks. Naiste elud ongi nii et kes tahab väljas käia on niikuinii räige lits ja viisakaid mehi on palju kes lubava sul hoor olla.
suslik kirjutas 23:01 - 05/05/17:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Nõustun nikolaiga. Las see mees minna oma teed ja sa saad südamerahus ringi lasta. Eks igaüks pea oma sarved ise ajal maha jooksma. Su kutt on juba ilmselt seda teinud niiet pole mõtet üksteist ''kinni hoida''.
n00b5laya420blazin kirjutas 16:29 - 25/04/17:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
autorile teadmiseks, et mind tõesti see ei huvitanud. siiski, kui tahad raha teenida, võime kohtuda, imed mu 20cm võmbast mahlad välja ja võin viieka anda. diil?
Lihtne kirjutas 10:05 - 25/04/17:
-6 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Ole temaga aus! Kui on tark ja mõistlik mees siis ta hindab seda ja saad ennast ka kergemalt tunda olles temaga aus, siiras ning loodetavasti ka heatahtlik.
Olen ise ka noor, elava loomuga ja kes teab...äkki kunagi kohtume! :D

all good, seeya ;)
NIKOLAI kirjutas 14:02 - 28/11/16:
-5 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Pillu

Kui sa oled tõesti selle teksti autor siis soovitan sul reaalselt lõpetada see suhe kohe ja praegu.
Kui see inimene kõigest hoolimata on sinuga käitunud austusväärselt, siis pole vaja, et mõni seiklushimuline vend kes sinus sisemise libu esile toob, sunnib sind alateadlikult oma meest petma. :)
Pillu kirjutas 21:01 - 27/11/16:
-4 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Pole temaga koos raha pärast. Lihtsalt esialgne pilt temast tundus väga sümpaatne ja meeldiv kuid olen aru saanud et ei ole vist ikka me kokku loodud.

Ja kindlasti ei käi ma nö. 'oma vittu tuulutamas' ning asi pole ka pidudes kuid lihtsalt tahaks veel elu ja maailmanäha mitte kodus kopitada ja halliks minna
Neandertaal kirjutas 12:11 - 27/11/16:
-1 -1    +1 +10 Teata ebasobivast
Teada värk, raha pärast on koos. Olgu mees lihtsalt munn, jõhkardist alfaisane või mingi ilueedist metroseksuaal. "Aga ta on voodis nii hea ja on rahakas".
jarmo kirjutas 00:45 - 27/11/16:
-1 -1    +1 +9 Teata ebasobivast
ühesõnaga tüdruk tahab veel tutti tuulutada ja poiste raha ning tähelepanu nautida, aga kodune polt samas pakub ka peavarju. raske valik. 30 aastaselt on tutt kulunud ja tuleb leida mõni vaiksem mees, kellel väike tutvusringkond, sest ükski mees ei taha madratsiga koos elama hakata.
kvass kirjutas 22:08 - 26/11/16:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
ma ei saa aru naistest kes on koos mehega keda nad ei armasta. no milleks?
nojah kirjutas 21:50 - 26/11/16:
-0 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
Kui vana sa oled?
Enda ülikooliajast mäletan, et enamik tüdrukuid ei elanud kunagi üksi, vanemate juurest ühikatuppa, juba siis oli poiss, mõni kolis kohe poisiga kokku, teine 2.-3. kursusel. Kui inimene pole üksi elanud ja noore kombel väljas käinud, siis otse loomulikult ei taha kohe paikseks jääda ja sealt need sarvede mahajooksmised ning pidutsemised ka tulevad.
Sul muidugi võib olla lihtsalt erinev maitse, kui su poisil. Kuigi "kultuursest veinijoomingust" kuulen Eestis esimest korda. Korralikud gurmaanid ehk tõesti maitsevad kultuurselt, sülitavad välja, aga kohalikus kontekstis on kultuurne veinijooming midagi, kus muidu nii korralikud ja viksid filosoofia- ja kunstitudengid ja professorid oma hülgevuntsid krõlli napsitavad ning nii kultuurselt mõnda naismuusat aktivormis maalima hakkavad, filosoofid samal ajal naise ihulise olemuse üle filosofeerides.
Aga tõsiselt, äkki ei meeldi su mehele muusikastiil ja atmosfäär sinu valitud pidudel. Näiteks käid ainult mainstream poppi kuulamas ja tavaklubides, talle meeldiks aga kas kontserdid või rokiklubid. Või vastupidi. Mina ei suuda ka pidu nautida, kui konkreetne muusikastiil ei meeldi.
Nimi*
Vastus*