1.0

Kirjutatud 15:14 04/10/2022
Avaldatud 00:41 13/10/2022
Vaadatud 484 korda
Ei meeldi?
Siit tuleb mõtetu jutt. Olen 31a mees, naisi on olnud,hetkel mitte. Viimased 11a tallinnas elanud. Pole nagu mitte sittagi saavutanud ,kõik on ikka sama nagu 10a tagasi. Elan üüri korteris, juhilube pole, tehnikat pole viitsinud uut osta,vanad on katki läinud. On ainult telo ja läpakakas,isegi jalgratast pole. Täiesti lamp ja mõtetu tundub kõik, suhtlen ainult 3 inimesega ja needki on minust palju viletsamas seisus inimesed. Persse,kuskilt uut seltskonda ka ei leia,kuigi väga sooviks sellest sitahunnikust välja saada ja elama hakata. Terve elu ainult eksisteerinud mitte elanud. Kui naist pole,siis leian rahulolu ainult alksis,rämpstoidus,kallis toidust ja kanepist. Tööd ei suuda ka hoida,ei jaksa lihtsalt esm reedeni mingit monotoonset sitta teha ja olla mingite tallalakkujate alluvuses.vaimne tervis on ka muidugi suht perses. Krimimaaliks pole ka soovi hakata,siin petturid,diilerid saavad 10a vangistust,aga pedofiil 1a. Eesti on täielik värdjas riik ja 70%inimestest on tõesti enesekesksed debiilikud. Maa on ilus,aga valitsus ja rahvas on hullem kui tuumasõde koera aidsiga. Ega muid valikuid pole väga,kas hakata karskeks ja keskenduda ainult raha teenimisele erinevate moodustega või ajafa,huiata,laenata võimslikult suur summa kokku ja nahhui tõmmata kaugele ära.

Kommentaarid

Pff kirjutas 22:57 - 22/11/22:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Ega mujal maailmas sind kuskil rohkem ei oodata. Alustuseks saab soovitada sulle, et tee autojuhiload ära. Seejärel saab keegi normaalne ettevõtja sind palgata erinevatele töökohtadele, et ei peaks ta ise sinusuguseid mökusid hommikuti peale korjama, vaid annab sulle firma auto. Ilmselt kutsekooli sinusugusel lorul pole mõtet minna, seega alusta juhilubadest. Oma auto olemasolu on üldse eelduseks naise saamiseks. Kes ikka mingit bussiga sõitvat paksu tolgust vaatab. Ahjaa, saada oma sõbrad persse, hakka jõusaalis käima joomise asemel. Sellisel juhul sul on varsti vormis keha, auto ja võib olla ka norm töökoht, seega naised hakkavad ise ligi tulema. See reegel kehtib alati - kui su ümber on sõbrad, kes on küla idioodid, siis sa ise oled samuti küla idioot.
autorile kirjutas 16:28 - 22/10/22:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
haagele sobid küll.
sydney kirjutas 15:18 - 22/10/22:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
mõttetu mees ja jutt jap, türa sa vingud, hakka tööle päriselt ja näe vaeva ja tee nofap challenge, siis oled based incel ja muutud gigachadiks
peeeeeter kirjutas 00:15 - 15/10/22:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Aja raha kokku ja tõmba nihhi kui tervis lubab ja võimalust on. Riiki süüdistada pole mõtet. Kriminaalne tegevus ntks narko müümine on kõige madalama järgu tegevus, mis tekitab riiklikus süsteemis ainult räiget miinust. Enamus ei suuda mõelda kui suurt kahju see teeb. Samuti on mõtetu teha midagi mis sulle ei meeldi. Kui ei meeldi, siis ei õnnestu.. Tuleb leida midagi mis meeldib, aga kui ei oska leida. Siis ongi mõistlik minna mujale maailma.
Nimi*
Vastus*