var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.6

Kirjutatud 22:52 13/08/2017
Avaldatud 23:27 15/08/2017
Vaadatud 1263 korda
Ei meeldi?
Tere. Pihin siin pisut. Hakkab kergem. Mul pole peale lapse kedagi lähedast. Pole meest. Pole tõelisi sõpru. Pole sugulasi. Pole kedagi, keda saaksin täielikult usaldada. Kellega avameelselt rääkida. keda saaksin täielikult usaldada. tööalaselt suhtlen väga paljude inimestega. Kuid eraelus, isiklikus plaanis olen üksi. Ilmselt on palju neid, kes vaevlevad üksilduse käes. olles inimeste seas kuid ikka üksildane. Ma olen tegelikult kena 28 aastane naine. Kodu, laps, raha, auto - kõik see materiaalne pool on olemas. Kuid meest pole. Ikka üksi. Tahan kaa normaalset pereelu. armastust. igatsust, ootust, rõõmu ja seksi. tülisid kaa, kui muidu ei saa. Ma hoolitsen enda eest, teen trenni ja riietun rohkem nagu busines-like. Muudkui töö, karjäär, materiaalne pool oli(on) tähtis. kuidas muidu üksi kõigega toime tulla. Kuid see teine pool- eraelu on ikka täitsa puudulik. Tahaksin kaa õhtuti mehega koos juttugi rääkida, tunda külg külje kõrval olemist, toetust ja emotsionaalset lähedust. Miks nii raske on. Ma ei oska luua suhet, kuidas läheneda. Kust küll peaks tulema armastust, kellega see tekiks? Ma ei oska. Mul on kaa tegelikult abi vaja. Nt kasvõi toidukotte tassida. selline elementarne asi, kuid minu jaoks on see suur asi. Naised, ei saa arugi kui palju selline väike asi tegelikult väärt on. olen lihtsalt üks hale mõttetu eit kusagil. kurat võtaks, kes ei leia endale meest. nii hale.

Kommentaarid

Mihkel kirjutas 08:41 - 12/11/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Võta asja rahulikult ja tee ise esimene samm, et tutvuda uute inimestega.Sa oled 28 aastane oled veel noor ju :)
Helista kirjutas 10:53 - 02/09/17:
-2 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Helista mulle.
5357 9981
The one kirjutas 19:40 - 24/08/17:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Tegelikult tuleb osata end teise inimese olukorda panna. Naiste vaatenurgast - enamik noori mehi ongi tegelikud näotud jorsad kelle emotsionaalne vanus enne neljakümnendaid eluaastaid üle 20-e ei ulatu. Kibestunult kirjutavad siin mürgiseid kommentaare ning ei suudagi naissugu näha rohkemana kui seks objektina. Kui soovid mõttevahetust - kirjuta: timbatboy@hotmail.com
valdomaldo kirjutas 21:53 - 21/08/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
ega jaaa
jalmarkalmar kirjutas 10:06 - 21/08/17:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
valdo su passat on ju eri ront, küljekarpe reaalselt enam polegi
sylvester kirjutas 11:21 - 20/08/17:
-1 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
büühühhühühüü, situ täis ennast
maldovaldo kirjutas 19:21 - 17/08/17:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
sain oma passatiga ülevaatuselt läbi,hea päev oli
janno kirjutas 10:07 - 17/08/17:
-5 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
nõmedad naised, kes seavad oma klubi pelleris kõhtu käärima pandud paugust tatika esikohale, ei saagi meest, sest paarissuhe nõuab teineteisele pühendumist ning on normaalne kui meest väga ei huvita su litutamisest saadud laps ja seega suhe sinusugusega ei ole perspektiivikas. tüüpiline eesti pere on, et sinu ja minu laps peksavad meie last.
boner kirjutas 09:17 - 17/08/17:
-4 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Ma pean lugu naistest kes saavad üksi kenasti hakkama ja ei otsi pidevalt ideaalmeest omale.
SS-Sturmfuhrer kirjutas 23:34 - 16/08/17:
-10 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
Normaalne mees ei tule sinu vallaslast üleval pidama. Kärva üksinduses, lits.
elmar kirjutas 19:25 - 16/08/17:
-9 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Vot vot, esimene nõue mehega tutvumisel on, et tehtaks mingi kaugemaa reis välja, koliks tema uhkesse elamisse ja võtaks oma pätakad ka kaasa kelle kõik soovid tuleb täita. Alla selle ei mängi välja.
Neandertaal kirjutas 10:26 - 16/08/17:
-4 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
See on sellepärast nii, et Tinderis paned sa punast kõigile normaalsetele meestele, kellel on huvid ja oskused ja töö jne ning valid pidevalt mingeid alfa-isaseid, kelle jutt sul kohe üle viskab.

See on üldse eesti naiste mingi fenomenaalne värk, et kuskil naistekates hädaldatakse, kuidas normaalseid mehi pole, aga ise nad vaatavad ainult suure muskli ja särava autoga isaseid, kellel aju on väiksem kui kärbse munn ja kellel pärast neljandat õlut juba rusikas tõuseb.
dr munnius kirjutas 10:12 - 16/08/17:
-7 -1    +1 +5 Teata ebasobivast
diagnoos: krooniline nikudefitsiit raskekujuliste nikuvaegusest põhjustatud psühhosomaatiliste nähtustega. ravi: kolm korda päevas kahe nädala vältel korralikku munni sisemiselt manustada.

tegelikult nagu eespool mainitud kommentaaris, siis on tõeline müstika, kuidas oma jutu järgi treenitud kehaga ja šikilt riietuv naisterahvas nikku ei saa. mingid siga meenutavad naised ja mehed nikuvad ka nagu nugised. kirvenäoga eided samuti ei kurda munnipuuduse üle ja vaat et on tükk tegugi, et munni sisse üldse saaks toppida. tõenäolisemad variandid, miks pihtimuse autoril meest ja tatikal isa ei ole on väga lihtsad - esiteks tegu on iseloomu ja käitumise poolest nii räige litaga, et munn ei tõusegi sellise eide peale. teine ja tõenäolisem variant on see, et tegu on lihtsalt mingi kõrge enesehinnanguga krõõdaga, kes arvab endast palju, aga tegelikult on närune peldik. iga vähegi normaalne mees-naine jue leiab enda kõrvale inimesega, kellega on hea olla. alusta endast ja vaata peeglisse ning tee vastavad korrektiivid. piisab vast suhtumise, enesehinnangu, käitumise muutmisest.
elmar kirjutas 09:46 - 16/08/17:
-6 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Need kuradi emased ei suuda kuidagi meheta hakkama saada. Ikka on vaja mingit munni krt. Mine flirticusse kus paljud teised üksikemad juba ees, seal on sitaks kiimaseid nussinälgas jorsse kes paneksid keda iganes. Üldiselt on mulle arusaamatu kuidas oma jutujärgi korralik emane saab munnipuuduse üle kurta, ühe tussaka kohta on 10 kiimakotti alati triksis traksis ja valmis panema.
hmmm kirjutas 02:17 - 16/08/17:
-4 -1    +1 +10 Teata ebasobivast
Sul on vaja esmalt sotsiaalset elu, siis mõtle mehe järele. Minu meelest on see postsovjetliku ühiskonna tunnus, kus üksinduse peletamiseks hangitakse mees või naine, nagu see täidaks kõik sotsiaalsed vajadused. Paljud unustavad isegi sõbrad, kui mees või naine on olemas. Aga mis siis, kui ta maha jätab või ära sureb, kasvõi vanana? Inimesel peaks olema alati mingi sõprusring, et poleks mehe või naiseta üksi. Just sealt peaks alustama, siis ei otsi partnerit enam nii meeleheitlikult, et vähemalt keegi oleks ja alles siis hakkab tekkima.
Nimi*
Vastus*