var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

3.0

Kirjutatud 22:26 17/11/2012
Avaldatud 22:58 17/11/2012
Vaadatud 1049 korda
Ei meeldi?
Hakkasin siia pihtimust kirjutama ja kirjutasin pika jutu maha, siis analüüsin ja sain aru, et see on täielik vale ning puhas jama. Tuttavad kogu aeg küsivad, miks me suhtes pole, pärivad ja tüütavad- aga mul täiesti suva. Ma ei saa olla ometi koos inimesega, kellega mul pole keemiat või seda miskit. Ta on muidugi tore, hooliv ja armas noormees, aga mida pole, seda lihtsalt pole. Ükskord tegin endale täieliku ajupesu ja hakkasin mõtlema, et äkki me olemegi nö meant to be omavahel. Põdesin veel kuidas seda öelda talle jne. Tänu pihile, järsult ma sain pea selgeks ning sain aru, et minu südamesse pole hetkel kedagi pugenud ja ma kujutan ette olematuid tundeid enda peas, et kõigile meelejärele olla. Aga ma pean ise endale õnne leidma ja küll tuleb ka aeg, kus ma leian endale inimese, kes mõistab mind ja ajab mu täiesti hulluks. Kuigi mul on sellest noormehest kahju ja kahetsen, kuidas ma temaga käitusin, siis ma usun, et ta leiab endale parema ja palju sobivama tüdruku, kui mina ja soovin talle kuhjaga õnne! ning tänud pihile, kes mu pead korrastas! :)

Kommentaarid

no aga kirjutas 23:09 - 17/11/12:
-2 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
ja kui sa kirjutad eesti keeles, siis kirjuta kuidagi sedasi, et teised kes eesti keelt oskavad saaks sellest jutust aru ka. ma ei tea, modele küll sügav kummardus kui ta selle kirjatüki põhjal mingid märksõnad suutis välja mõelda, ma isegi ei saanud aru millest jutt.
lef kirjutas 23:07 - 17/11/12:
-2 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kui sa kirjutad jutu eesti keeles, siis kirjuta eesti keeles mitte hakka kirjutama mõnes kohas välismaa keeles nt "meant to be"
Nimi*
Vastus*