var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 18:42 17/07/2018
Avaldatud 21:02 17/07/2018
Vaadatud 783 korda
Ei meeldi?
Mind saadeti Tartu Ülikoolist kuskile päraperseputsi mingi Rõngu või Rõuge külla kuskil Võrumaal ühte muinastalu ehitama, et vajalikud ainepunktid kokku saada. Ei tahtnud nagu väga minna, aga isa laenas enda nö ratastel maja või "kämper" või misiganes tra see auto on millegi rikkad ameerikapeded matkal käivad, sest telgis magades võivad karud nussima tulla. Sõitsin sinna külanurka kohale ja ütlen, et ei ole nii hull kui tundub asi. Jõhker vaatetorn on püsti LED valgustustega ja burksiputka on ka lähedal, kust süüa tellides mõlgub mälus igakord see Rasmus Merivoo bemarientusiastide ühiskonnakriitiline dokpornofilm "Tulnukas".
See eelnev oli nüüd kõik sissejuhatus, aga päris pihtimus algab alles nüüd. Nimelt laupäeval sõitis küla turismikeskuse ette lademetes turistibusse. Mõnest voolas välja üüratu hunnik soome või mõne muu põhjariigi vanamutinässe, aga ühest tulid välja ühe Lääne-Eesti asula noored. Üks mimm ei olnud seal nii noor, et kartma peaks, aga ka mitte nii vana nagu need mutikesed. Võibolla oli ta grupijuht. Vanust tundus olevat 22-25 ja sääred siledad nagu Vändra saekaatrist tulevad lauad.
Kui kõigil oli tornis ärakäidud ja hakati vaikselt loodusrajale asuma, siis justnimelt see mimm, kes mind nõnda sümpatiseeris jäi veel hetkeks muinasasula hooneid uudistama. Sel hetkel kasutasin ma ära enda võimaluse olles temaga üksi. Ma ei suutnud ennast enam talitseda ja ürginstinktid paljunemiseks tulid peale. Telliskivi oli mul käes, kumm oli peal, praotasin ust ning tantsisin Barney dinosaurust!

Kommentaarid

Kellu kirjutas 18:49 - 18/07/18:
-4 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
cornwall kirjutas 14:42 - 18/07/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Pihtimus oleks võinud lõppeda esimese reaga: Mind saadeti Tartu ülikoolist kuskile päraperseputsi. Sellest piisanuks et kõik teaksid kuhu sind saadeti sealt.
slammer666 kirjutas 09:24 - 18/07/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
kõik oli hea ja paljutõotav. lõpp sittus kogu hea loo täis, eriti sittus täis autor end sellega, et "praotasin ust / dinosaurust" ei lähe riimi. juba selle kahe jama pärast tuleks autoril pea tellariga sisse peksta ning kurikaga tekkinud auku koljus nikkuda põhjalikult. autor, sa oled sitane munn piider.
onueino kirjutas 00:09 - 18/07/18:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
miks sa sellist jura toodad
autorile kirjutas 21:45 - 17/07/18:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
fake and gay.
Nimi*
Vastus*