Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 00:29 04/12/2018
Avaldatud 10:58 10/01/2019
Vaadatud 1353 korda
Ei meeldi?
Lugu ise üle 10 aasta vana juba.

Kuskil 7ndas klassis läks mul mataga täiesti allamäge. Pandi kuskile viimasesse pinki istuma ka. Hinded kukkusid kolinal ja kedagi ei huvitanud. Minu kadus huvi mata vasatu ära, kuna olin järje totaalselt kaotanud.
Gümnasse sain, siis läksin väiksesse mata gruppi ja olin nibin nabin kolmene.
Gümnas oli aga päris noor mataõps. Kõik piidlesid teda koguaeg. Ei olnud just mingi peenike preili, aga lopsakas oli küll.
Pidevalt käis mööda klassi ringi ja aitas erinevaid õpilasid, alati kummargile laskudes nii et aluspesu õmblused läbi poolpika seeliku näha olid.
Mingi hetk panin tähele, et ta teeb seda minu ligiduses kuidagi palju. Muidugi, saatuse tahtel oli minu perimeetrisse ka üsna kehvad tegelased sattunud, kes vajasidki rohkem abi.
Üks kord aga pandi meid gruppidesse. Sellised neljased grupid. Kaks lauda koos ja siis lahendati mingeid ülessandeid. Minu lauas vastaspoolel olnud tütarlapsel aga tekkis mingi küsimus ja õpetaja tuli muidugi tema juurde.
Kummardas vähe ligemale ülessandele ja... edasi pole tähtis, sest ma nägin täpselt nende kahe everesti vahele. Ei suutnud oma pilku pikemalt ära ka keerata. Pilk pendeldas seina ja rindade vahe vahel. Süda samal ajal puperdas ja püksis hakkas sügelema. Ei suutnud kohapeal kuidagi olla. Ilmselt minu rahulolematus sai ka õpetaja poolt märgatud, sest ta vaatas täiesti valel hetkel mulle otsa. Ma olin üsna krampis, üritasin küll varjata oma pilku, kuid see oli lootusetu, lisaks samal ajal muutusin näost üsna punaseks, sest sain aru, et olen vahele jäänud.
Blond õpetaja, sai ilmselt aru, mis toimus ning muigas malbelt selle peale ja ajas rinna veelgi rohkem puhvi.
Selline situatsioon juhtus veel korra. Oli ilmselge, et õpetaja teeb seda meelega.

Järgnevatel mata tundidel läks asi üsna rahulikult edasi, kuid oli aru saada, et õpetaja keerutab natukene rohkem ümber minu ja tunneb natukene rohkem huvi minu edutuse vastu.
Üks nädala jagu hiljem, esitas õpetaja tunni lõpus mulle palve korraks pikemalt jääda.
Rääkisime minu mata probleemidest ja tegi ettepaneku peale konsultatsioonitundi tulla, kus ta saaks minguga individuaalselt tegeleda.
Kuna ma polnud linna inimene, vaid kaugelt ja bussiga, siis oli minu jaoks konsultatsioonile jäämine üsna keeruline. Aga see sai ühele reedesele päevale ära sätitud.
Kool oli tühi juba peale kella 2te ja nii ma olin 7mendas tunnis seal. Mata asjad lahti ja õpetaja minu kõrval. Lahendan ühte ja teist ülessannet. Natukene aitamist ja saan järjest asjadele pihta.
Õpetaja aga kaldus pidevalt minu poole. Mingi hetk lõn talle küünarnukiga kogemata vastu rinda ise vaikselt „oih“ kogeledes.
„Pole midagi ikka juhtub“ kõlas vastu.
Seda „juhtus“ ühe korra veel, aga seekord tegin seda meelega. Sellepeale eemaldas õpetaja oma mingisuguse ülemise kattekihi, see ei ole nagu vest aga mingi selline, mida mina mehena nimetada ei oska. Sealt all aga oli pitsiline särk või mis iganes. Pits oli päris suure silmaga nii et sisuliselt võis öelda, et katab aga ei varja, sest reaalselt eriti vahet ei olnud, kas inimene on rinnahoidjate väel või sellega.
Minul hakkas veri keema, läksin muidugi näost täitsa punaseks. Kogelesin, allpool hakkas sügelema ka, keskendumisvõime kadus täielikult. Vasaku käega üritasin bounerit sättida, nii et ta paraleelselt jalaga oleks, sest teate küll, vales asendis bouner hakkab kõvasti väljapoole turritama ja ebamugav on olla.
Õpetaja oli seda muidugi kenasti tähele pannud. Ma olin täitsa paanikas, ma ei saanud aru mis toimub ja ma olin süütu ka veel pealekõige, mitte et ma seda sellhetkel mõelnud oleks, aga olukord oli selline- täiesti uudne ja ma ei osanud kuidagi olla.
To be continued

Kommentaarid

Wazzap kirjutas 01:57 - 24/01/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Läheb hulluks we
Autorile kirjutas 23:41 - 22/01/19:
-1 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Te olete haige inimene.
Vildur on vigane kirjutas 14:34 - 16/01/19:
-5 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Raibeeee! Nuhtlus! Türapea! SAI JU SULLE VILDUR ÖELDUD ,ET EI KÄI HOBUTALLIS MUSTANGI KÄEST OMA LÕTVA MUSTIKASSE SAAMAS, AGA SA RAISK IKKA EI ÕPI!
Vildur on vigane kirjutas 14:33 - 16/01/19:
-5 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Raibeeee! Nuhtlus! Türapea! SAI JU SULLE VILDUR ÖELDUD ,ET EI KÄI HOBUTALLIS MUSTANGI KÄEST OMA LÕTVA MUSTIKASSE SAAMAS, AGA SA RAISK IKKA EI ÕPI!
Autor on urood kirjutas 16:08 - 14/01/19:
-2 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Mis väljend on sügelema, mine spgele sitaauku endale loll tonr
Vildur kirjutas 16:18 - 12/01/19:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
no kuna see on pihid.net, siis teine osa on ilmselt selline, et klassi lendab sisse jõuline meesdirektor, kes kupatab õpetaja välja ja keerab autorile korralikult anaali.
Redtube kirjutas 23:26 - 10/01/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Kojuminnes nägid kindlasti ka teeääres rikkis autoga neidu ja nussisid kapotil läbi?
munnikott kirjutas 19:41 - 10/01/19:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
need milf teacher fucks boy fantaasiajutud hakkavad ära tüütama. mingi diima kirjutab neid?
tarmo kirjutas 18:40 - 10/01/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
kust sa selle kopeerisid nüüd?
ja nahui sa hea koha peal pooleli jätsid, putsi juba hakkas tunduma, et saab ühe korraliku paugu välja lasta.
Nimi*
Vastus*