Viimased
kommentaarid

2.2

Kirjutatud 02:30 29/01/2020
Avaldatud 10:09 05/02/2020
Vaadatud 430 korda
Ei meeldi?
Vabanesin oktoobris 94 ennetähtaegselt, mõni kuu enne karistusaja reaalset lõppu. Mäletamist mööda jätsin kõik vangla asjad sinna, selline oli tol ajal komme. Jõudsin meestel kätt suruda ning oligi minek. Paks ning vuntsiga vangivalvur viis mu dokumente täitma ning olingi vabaduses. Ei olnud isegi raha, et bussiga kodukanti sõita, tõstsin siis pöida ja hääletasin auto peale. Palju ei rääkinud, kuid arvan, et juht sai ise ka aru kelle ja kus kohast ta hääletaja peale võttis.

Koduhoovi jõudes oli kõik sama, sama katkine laada maja ees ning parm kes koguaeg oli täis. Koputasin ema uksele, avanes uks ning mulle vaatas otsa minu ema. Ta oli purjus. Vaatas ning hakkas karjuma, et ma olen sitt ning tal ei ole minusugust last vaja. Oma ema ütleb lapsele „Ma ei taha sind näha, sa ei ole minu laps“. 20 aastase minu jaoks oli see hullem kui reetmine, ma ei osanud midagi peale hakata oma eluga kui isegi oma ema mind hülgas.

See tunne asendas leppe selle üle, kes ma olen olnud ja kelleks ma muutunud olin.

Tõstes ema eemale ma läksin oma kunagisse tuppa kus ei olnud peaaegu midagi alles, ma karjusin ema peale ning küsisin raha. Võtsin emast kinni ja raputasin, öeldes seda, et olen inimesi tapnud ja löön ka tema maha kui ta nüüd mulle raha ei anna. Ta osutas käega kappi peale kus oli ta rahakott. Võtsin selle ja tõmbasin kõik rahatähed välja. Ei meenu palju seda raha oli aga palju ei olnud.

Võttes raha ning võtsin mingisugused riided ja lahkusin sealt. Väljas ei olnud väga külm kuid siiski jahe. Esimese öö ma veetsin soojussõlme keldris. Mõeldes sellele, mis minu eluga edasi saab ja kas ma nüüd peangi olema siin kodutuna.

Olin väga löödud sellest, et oma ema hülgas mind peale kahte aastat eemal olekut.

Järgmine päev ja ostsin leiba ja mõtisklesin oma elu üle. Vaadates neid mustasid merseedeseid ja e32 kerega bmw-sid tahtsin ka noore poisina sellist omada. See mõte tegi südame soojaks, kujutasin ette, kuidas mina väljun mersust ja lähen ema juurde öeldes „Näe ema, ma olen keegi, ma saavutasin midagi“.

Peites oma asjad soojussõlme ning pannes soojema sviiteri selga, läksin õhtuses hämaruses tänavale. Kõndisin ja vaatasin neid hästi riietatud mehi ja naisi. Jällegi unistades, et mul varsti ka on selline neid kõrval.

Kell tiksus juba keskööd kui märkasin ühte härrat, kes kergendas end prügikastide varjus. Mõtlesin, et see ongi minu võimalus ja tal kindlasti on tal raha, vaikselt liikusin ta seljataha ja lõin teda pea piirkonda. Kodanik kukkus ja hakkas sonima midagi. Lõin teda veelkord näo piirkonda ning hakkasin sorima tema taske, rahakott, klots telefon. Pistsin jooksu. Jooksin mõeldes uuele mersule mida ma homme lähen ja ostan. Issand kui rumal ma tooaeg olin.

Mööda tänavaid jõudsin oma magamiskohta kus siis avasin rahakotti. Sees oli pangakaardid, kroonid ja dollarid. Mäletamist mööda oli seal raha kolm tuhat krooni ja kaks rohelist franklinit.

Sellest algas mu lõplik allakäik.

#Elust enesest #lugu #Marek

Kommentaarid

Indrek nuga Viimsi kirjutas 12:34 - 09/02/20:
-2 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
hea lugemine, jätka samas vaimus. loeks vahelduseks pederastide prussilugudele hea meelega elulisemaid kirjatükke.
Marek autor kirjutas 22:53 - 08/02/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Lugupeetud Janno dmb 88, see jutt ei ole kopeeritud, jutt on minu enda läbielatud aeg nooruses. Ma kirjutan veel kui pean seda õigeks enda jaoks.

Siirad tänud, et võtsid aega ja komenteerisid ning lugesid minu osakese elust.
janno dmb 88 kirjutas 21:49 - 05/02/20:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
mis perekooli saidilt või sarnasest kohast need jutud kopeeritud on? meenutaks patarei päeviku stiilis sonimist.
Nimi*
Vastus*