var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
1.8

Kirjutatud 13:50 22/07/2011
Avaldatud 13:55 22/07/2011
Vaadatud 1314 korda
Ei meeldi?
Ma lugesin ka ühe nö pihtimust. Ei ole väga siin saidil käia. Tegelikult olen üldse siin esimest korda. Ja nagu sait ise on' pihid.net ' nahui te mingid värdjad oma arvamusi siia siis kirjutate? Kuna teie seda teete, ja mul on lihtsalt nii suur tahtmine ka siia oma arvamust ühe nö pihi kohta kirjutada, siis ma ka teen seda. See nö pihtimus, kus võib arvata et mingi noor naine räägib lastest. No cmon, ise olid ka mingi väike tatt kunagi, on sul tore kuulata, kui sind värdjaks sõimatakse, ainult sellepärast, et sa oled hiljem ilmale tulnud ja täis elujõus laps? Laps on süüdi selles, millal ta sigitati või millal ta ilmale tuli? Ei ole ju. Sellepärast ei näe ma siin ka põhjust, miks neid vihata. Ja, pange siia ka nii palju dislike'e , kui tahate. Ei koti üldiselt. Lihtsalt sellel nö naisel, kui ta üldse on naine, ega ma ei tea. Igatahes, tal ei ole kõik seal peas korras. Kuidas saab nii rääkida väikestest lastest? Tra oled sa ikka normaalne? Aru ei saa ka sellest.

Kommentaarid

Mina kirjutas 13:55 - 24/07/11:
-2 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Tere kallis kaaskodanik !
Lugedes sain aru et oled kirjutanud minu pihi kohta väga armsa arvamuse .
Kui sa jutust hästi aru ei saanud siis ehk selgitan sulle natuke .
Ma rääkisin oma pihis kasvatamatudest lastest kes sõimavad endast vanemaid ja ropendavad nagu metsalised . Ja kas ma olen normaalne ? Enda arust küll . Kellele meeldiks kuulata väikeste tattide mölisemist nagu nad valitseks seda maailma . No kas ei aja hinge täis kui tänava peal tuleb vastu mingi tatikas , kes kaugelt vaadates tundub olevat normaalne aga siis tuleb lähemale , viskab sind oma liivaskasti labidaga ja lõugab '' sa oled munn !'' nagu ta hullult teakski selle tähendust . Võibolla sa ise pole sellistega kokku puutunud , elad ise kuskil perfektses maailmas kus kõik lapsed on korralikud ja kuulavad ilusti oma vanemate sõna .
.
Loodan et nyyd jõudis midagigi kohale .
don kirjutas 20:30 - 22/07/11:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Kuule, härra "Kirjasulg", raisk.
Esiteks, mis on "normaalne"?
Teiseks, ei tasu ulguga, et ei käi siin saidil ja bla bla bla. Võib-olla, okei, ei käi, aga teisalt, kui käid ja kirjutasid selle mõttetu vingumisjutu, siis julge lugeda ka kommentaare mitte ära hakka halama jutuga a'la "ma ei viitsi teie vastuseid lugeda". Ilmselgelt, jänesed šampust ei joo, tõsi.
Kolmandaks - pihid.net ON lihtsalt intelligentsematele inimestele : tõestus on HEAD ja sisukad jutud, mitte mingi pasanteerida stiilist "olen nii äge ja saan siinset kohta sitata".
Neljandaks - vaata kolmandat punkti ja mõtle, miks sa millestki aru ei saa.

Seni aga,

fuck off, tüüpiline persepugejast pudulojus.
lehm kirjutas 16:12 - 22/07/11:
-1 -1    +1 +6 Teata ebasobivast
laps ja georg väänake taha üksteisele.
georg kirjutas 14:12 - 22/07/11:
-1 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Mingi järjekordne wannabe täiskasvanud kirjutab siin sellise korraliku kirjavigasid täis teksti?

See pole mingi perfectland, see on Eesti! Siin sünnivad asjad nagu ei kusagil mujal.
Tee vähem märkusi, siis on Eesti Wabariik märksa parem.
laps kirjutas 14:04 - 22/07/11:
-1 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
sa oledki tatt, sest nemad ajavad ainult nii lolli illi
Nimi*
Vastus*