Viimased
kommentaarid

1.0

Kirjutatud 20:38 29/04/2012
Avaldatud 14:32 30/04/2012
Vaadatud 728 korda
Ei meeldi?
Tere kõikidele lugejatele!
Minu lugu siis selline...
Selle aasta alguses astusin gümnaasiumisse. Enne seda oli ainult üks poiss olnud, kuid sinna kooli sattudes leidsin ühe väga meeldiva poisi, kellega oma vaba aega sisustada. Käisime siis tihti peale kooli koos õues, ta tutvustas mulle uut kohta jne. Igav temaga ei hakanud...
Mõne aja möödudes sain aru, et ta meeldib mulle (neid oli veel kes meeldisid aga tema oli eriliseim). Kuna meie suhet poleks heaks kiidetud ei maininud ma talle seda, kuigi oli aru saada, et meeldin ka talle. Otsustasin siis proovida teiste poistega, kuid kedagi nii heasüdamlikku ja hoolivat pole ma veel enne kunagi näinud. Lõpuks jõudsime sinna maani, et me mõlemad teadsime üksteisele meeldimisest, kuid siis palusin tal proovida kellegi teisega sest minuga poleks asja saanud nagunii. Ta prooviski, kuid läks suht kiirelt lahku, sest ma meeldisin talle ikka liiga palju. Vahepeal sain endale m6neks ajaks vägagi muheda ja hooliva poisi kellega koos oli hea olla, kuid alati oli m6tetes see teine poiss. Palusin teisel veel kord proovida mõne teise tüdrukuga, ka seekord ei tulnud midagi välja...minu pärast. Ta leidis endale ue tüdruku m6ne aja möödudes ja õnneks on nad koos ka hetkel. Lõpuks leidsin endale poisi, kes meeldis mulle väga ja kellele ka mina. Temaga koos olles unustasin teise ja olin selle üle õnnelik. Kuid läksime lahku armukadeduse jms. pärast. Nüüd olles vaba saan aru, et see poiss keda ma t6eliselt tahan on õnnelikus suhtes teise tüdrukuga ja mina nende õnne juba ei riku. Loodan, et kunagi on meil v6imalus koos olla ja ma ei liialda kui ütlen, et tahan temaga koos olla nii kaua kui v6imalik.
Tüdrukult, kes on loll ja mõtlematu.

Kommentaarid

Velllo kirjutas 19:51 - 15/10/21:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Kevin, mulle meeldib kui ilusasti Sa kirjutad. Oled tõeline romantik! Iga mehe unistus.
pD kirjutas 14:59 - 15/10/21:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Nii ilus homoromantika! Kahe mehe armastus on kõige õigem ja ehedam üldse!
kevinSEX kirjutas 21:42 - 14/10/21:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Tean seda tunnet kui kaks poissi on teineteisesse armunud ja nad teavad, et seda heaks ei kiideta. Siis otsitakse endale tüdruk, aga ega see olukord ju kuskilt otsast hea pole.

Loodan, et nüüd olete kokku saanud. Kool ammu läbi ja kahe mehe armastus pole enam kellegi asi.
mar kirjutas 14:24 - 09/05/12:
-0 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
issand, kus sa olid, kui jumal mõistust jagas? tont
Vinskaja kirjutas 22:27 - 30/04/12:
-0 -1    +1 +3 Teata ebasobivast
Kuna meie suhet poleks heaks kiidetud...
Mis mõttes? Kas Sa otsid suhet, mida kogu maailma heaks kiidaks, või suhet, mis Sulle meeldiks?
Nimi*
Vastus*