var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Viimased
kommentaarid

1.4

Kirjutatud 22:54 23/03/2019
Avaldatud 20:13 24/03/2019
Vaadatud 345 korda
Ei meeldi?
On teatud grupp inimesi, kelle põhitegevus on teiste inimeste elude korraldamine. Küsimus neile. Kes sul palus teise inimese ellu oma kärnast nina toppida? Kes sind selleks volitas? Kas kutsun politsei ja siis vaatame edasi? Kas oma elu on nii ideaalne, et jääb aega üle teiste korraldamiseks?
Nüüd paar elulist näidet.
Ütleme, et sulle tuleb Vegan ukse taha ja hakkab sulle käskival toonil seletama, kiudas sina toitud valesti ja hukutad planeedi ja sinu pärast piinevad miljonid loomad iga päev. Sa pead nüüd ümber kasvama! kas on meelidv?
Teiseks tuleb sulle moslem ukse taha ja loeb oma õiged põhimõtted ette ja lõpuks oled sunnitud tunnistama, e tsul on vale jumal ja kui valesti sa kogu oma eelneva elu oled elanud. Kiidad teda takka ja patsutad õlale?
Neid näiteid võiks veel tuua, aga pildi saab juba nendestki selgeks.
Minu mõte ei ole kedagi ümber muuta, aga natuke võiks hoogu maha võtta need suured maailmaparandajad. Sul on enda elus piisavalt probleeme, mida lahendada. Ära varja omi probleeme teiste omade taha!

Kommentaarid

HalleLuujaKristus kirjutas 19:53 - 25/03/19:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
lehm kirjutas 19:39 - 25/03/19:
-5 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
mida vittu, kas on üldse võimalik et keegi eelnimetatutest tuleb ukse taha iba ajama? Mul pole kunagi sellist asja juhtunud, ainult kaubanduskeskustes pakutakse vahel mobiilipakette kelle saab viisakalt putsi saata
to autorile kirjutas 19:14 - 25/03/19:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
mulle tuli ükskord lätlasest jehoovatunnistaja uksetaha, ütles, et tal põhitöö on sumpsivabrikus aga vahel teeb muid asju ka
autorile kirjutas 19:06 - 25/03/19:
-1 -1    +1 +7 Teata ebasobivast
mine ime üks munn ja rahune maha. kui keegi ukse taga siin üldse oma usku käib kuulutamas, siis on need jehoova tunnistajad kes on kas eestlased, venelased või ameeriklased.
Nimi*
Vastus*