var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
3.2

Kirjutatud 07:24 20/02/2016
Avaldatud 19:48 20/02/2016
Vaadatud 1027 korda
Ei meeldi?
Kolm kuud tagasi diagnoositi mul depressioon. Mitte nagu 13 aastasel facebooki hooral kes jagab pilte "elu on sitt" etc, vaid reaalselt psühholoogi poolt. Olen kolm kuud anti depressante tarbinud maksimaalse doseeringuga aga mulle tundub, et kui sa tead maailmast ja selles toimuvast liiga palju, siis need ei saagi sind aidata. Nendes sisalduv seratoniin- noradrenaliin peaks sinu ajus blokeerima närvi kanali seinad, et "rõõmu" tekitavad ained välja ei pääseks ja oma täis potensiaali kasutaksid nende närvisüsteemi vallandamisel. Nende tarbimisel olen märganud ainult minu allergiate ägestumist ja äärmiselt väikest tõusu minu "tujudel". Tujud on neutraalsed, mul on täiesti ükskõik, kas järgmisel hommikul ärkan või mitte. Ma tunnen ennast nagu robot aga samas on mul mingid emotsioonid nagu tavalisel inimesel, lihtsalt mõtlemine on selline nagu ma ei hooliks oma tulevikust, kuna muutuste tegemine maailmas on minusuguse "kärbse" jaoks lihtsalt üle inimvõimete piiride. Ma ei ole mingi kole vinninägu, et ma halaksin kuna ilusaid tüdrukuid ei saa vms. Lihtsalt võibolla mõtlen ma liiga sügavalt ega jõua elada seda "pohh yolo swag 420" elu, võibolla ma peaksin ? Võibolla on targem lihtsalt suurtest probleemidest sammu tagasi astuda ja unustada nende eksistents ? Kas ma suudan need üldse unustada on mälust ? Kas ma saan kunagi enam rõõmus olla ? Nendele küsimustele annab vastuseid vaid tulevik, seniks inimesed hoolige teineteisest ja MÄRGAKE üksteist. Lihtne hea sõna võib kellegi terve päeva imeliseks teha. Aitäh teile, et te olete siin minu rännaku ajal. Head teed teile ja palju armastust !

Kommentaarid

Miisi kirjutas 01:57 - 27/06/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Sitad antideprekad said, rääägi arstiga ehk kirjutab mingid teist marki. Kui need töötaks, ei tekiks ssul mõtetki et siia siukest hala kirjutada :D
suht jah kirjutas 14:53 - 24/03/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
religiooni võid ka proovida. enamvähem kõik nad keskenduvad sellele, et maailmavalu leevendada, siin toimuv massiivne sitt ära põhjendada. Lase pilk üle, äkki veab ja jääd mõnda uskuma. Su vaimne tervis ja eluiga tänavad sind hiljem.

- buddist
N00b kirjutas 01:43 - 05/03/16:
-0 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
Minu diagnoos ütleb, et sa oled homo.
Pt kirjutas 00:48 - 24/02/16:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Lihtne hea sõna, siin ta on, kui minust sõltub. Mul endal ka depressioon (F33.3).
kargaja kirjutas 12:50 - 21/02/16:
-4 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
mis siis tegelt viga? raha pole? naist pole aga nussinälg võtab silme ees mustaks? koer suri ära?
nikumasin nr 2 kirjutas 21:18 - 20/02/16:
-0 -1    +1 +4 Teata ebasobivast
antridepreka tablad põhjustavadki alguses mingiks ajaks apaatsust või tujude tõmblusi. hiljem lähevad üle ja nagu sa mainisid, siis muutud robotiks. samas psühhiaatrid kirjutavad liiga kergekäeliselt neid välja. vahel piisaks inimesele mõnest rahustavast tabletist, et saada hea ööuni, mis on kogu terve mõistuse ja keha jaoks ülivajalik või lihtsalt et närv nii pingul ei oleks. saad vanemaks, muutuvad sõbrad ja elu ning muud asjad tulevad asemele. yolo.
Nimi*
Vastus*