var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
1.7

Kirjutatud 02:40 07/01/2019
Avaldatud 11:02 10/01/2019
Vaadatud 745 korda
Ei meeldi?
Olen 25a noormees , ei saaks öelda, et oleks kuidagiviisi viludas kasvanud või on elurong minust pöörase kiirusega mööda sõitnud. Pigem vastupidi. Elu on mind oma hullumeelsuse keerisesse haaranud rohkem kui võibolla tavalisi inimesi ja karistanud ilmselt karmimalt kui teise, kuna mul on liiga hea süda?

Igastahes. Jutt käib tüdrukutest, neidudest ja naistest.
Olen oma noore elu jooksul puutunud kokku igast masti vastassoo esindajatega, vaesest perest, keskklass, aadlikuproad, haritud ja harimata. Aga nad kõik on ühe vitsaga löödud.
Valelikud ja litsid. Ei, ma ei tee nalja praegu.
Kõik naised, neiud, sõbrannad, tuttavad, sõprade naised, kõik on litsid.
Räägitakse, et mehed on sead, ma julgeks vastu väita et naised on poole õelamad ja hullemad.
Minu tutvusringkonnas pole näiteks väga juhuseid, kus mees oleks kõrvalt pannud või kuude, aastate viisi oma kaasat petnud ja lollitanud. Mehed üldiselt ei suuda niikaua näitemängu mängida. Üks juhus oli töökaaslase näol, et pettis, aga tema ka kohe järgneval päeval tunnistas oma naisele vea üles. Elame edasi!
Ise olen ma juba poisi east saadik sattunud värdjate ja valelike litside otsa.
Esimene tüdruk ja suur armastus pettis mind paar kuud ja läks mu tuttavaga kokku. Siis lakkusin haavu, samalajal kui see libu pidevalt minuga kontakti otsis ja külla tuli (pettis oma uut), ühtlasi viskas ka mu haavadele soola.
Läks aeg edasi, tutvusin ühe neiuga, kõik ilus tore, neiu väga meeldis, kurameerisime vaikselt, aga ei, ikka vaja oma eksita tagasi kokku minna. Okei. Taandusin. Läks aeg edasi, eit tuli jälle silmad peos perse pugema. Okei. Mõistev ja arusaaja inimene nagu ma olen üritasin teda mõista ja andsin andeks. Mhm
Läks paar kuud mööda, leidis see lits omale mingi silmarõõmu, suutis temast rasedaks jääda ja nüüd on proud single mother. Ma jäin jälle mokk töllakil pihku taguma.
Okei. Lakkusin jälle pikalt haavu, mõtlesin et noh, halb õnn. Ei
Tutvusin ühe uue neiuga, suhtlesime jälle kuude viisi, kõik justkui kena, saime lähedasemaks, aga talle oli ilmselt 40a vanamees kes võiks talle isa eest olla lähedasem, sest nii kui see vend uuesti kuskilt välja ilmus hakkas see eit nõmedalt käituma ja ülbitsema. Läksin talle külla ja öösel kaalusin variante kuhu edasi minna kuna ei kannatanud. Üldse kõik need litsid kellega ma kokku olen puutunud on täielikud ülikud, alguses vaatad tore armas neiu. Pärast mis tuleb välja. Valetavad ja hujjavad kõik. Tänapäeva ühiskond on ka selline mis seda soodustab, mees ei ole enam mitte keegi, meil on siin kuradi feminism ja naispresidendid ja mingid 40a i wanna talk to your manager stiilis pereemad teevad oma kuradi YouTube vloggimist ja bloggisid kuidas räägitakse, et jaa jaa, mehed ongi saast ja pask. Tänapäeva abielu lahutad siis naine võtab lapsed, enamus su raha, mida ta ise pole teeninud, kuna on 10a ainult margaritasid libistanud, küüsi ja ripsmeid toppinud ja su raha tuulde loopinud ka endale. Ja siis me imestame miks mehed end surnuks joovad ja meeste eluga on 20a naiste omast lühem.
Türa küll kui ketta mind ajab. Aasta aega seedisin viimasest putsis suhtest ja nüüd viimase tüdrukuga sama teema, lits valetas mulle kevadest saadik ja terve see aeg pani kõrvalt ja tegi ainult ilusaid silmi ja pumpas pappi välja. Lasi korduvalt endast 20 a vanema mehega üle mind. Türa raisk.
Alguses mõtlesin, et asi minus, olen liiga pehme, liiga arusaaja, ilmselt olengi, aga enamus sõbrannad ka samasugused litsid mul, jälle kuulad neid jutte ja kõrvalt vaatad kuidas petetakse. Haige
Isegi oma õde pettis aastaid 5a oma meest kõrvalt, vastik.
Siuke tunne et hakka või pedeks raisk või mine vabasurma.
Joomine ka enam ei aita, nii kui kainemaks saad või omaette oled hakkab katus sõitma.
Ja siis süüdistatakse mehi, mehed on sead?

Kommentaarid

Mad kirjutas 15:14 - 09/02/19:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Selliste naiste ühine nimetaja on lumehelves. Tänapäeva instagrami tibidel pole pereväärtustest, traditsioonidest ja naise rollist aimugi. Tõsi, see on mingi feministlik pealetung, mis annab põhjuse naistel laisk olla, ringi hoorata palju hing ihkab, sisustada oma enamus päevast sotsiaalmeedias viibides ja selfisid tehes. Kui sellised kadjakad lõpuks lapsi saavad, siis nad ei viitsi lapsi samuti kasvatada ning kasvatab enamasti tahvelarvuti vms. Loodetavasti paari põlvkonna pärast asi normaliseerub, kui nende duckface'ide lapsed hakkavad noores eas rohkem vastutama ja vastutustunnet omama tänu lumehelveste pakutavale puudulikule või sitale kasvatusele.
maili kirjutas 00:37 - 08/02/19:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Valige kõik EKREt, nad lubasid vähemalt pedenduse ära lõpetada. Asi on ülemaailmses moraalituses. Moraal ja väärtushinnangud on alla käinud.
Nimi*
Vastus*