Viimased
kommentaarid

4.6

Kirjutatud 16:20 12/01/2013
Avaldatud 18:21 12/01/2013
Vaadatud 3147 korda
Ei meeldi?
No tere,
kell on 14:00, ärkasin just, istun siin võõras majas, läppar süles, vaatan kuidas kaks rüblikut mängivad arvutis käsna-kalle mängu. Ilmselt pole veel kaineks saanud. Põhjus miks ma siin olen on üks tüdruk. Tüdruk, kel on silmad, milliseid pole näinud kellelgi teisel. Naeratus, see naeratus mis paneb ka põliste retside südame sulama, naerataks ta ometi rohkem. Ja süda mis kiirgab soojust ka inimestele, kes seda ei vääri. Tema on see tüdruk, kelle nimi on mu südame kambrikese uksel kuid kahjuks on see kamber tühi. Kirjutama hakkasin siia kuna tõesti hinges on asju, millega lähedasi ja sõpru ei tahaks koormata.
Eile õhtul oli mu elu kõige hullem pidu, ei mitte heas mõttes, halvas. Hakkasime vaikselt juba sõidu ajal peole jooki timmima, rääkisime juttu ja olek oli lõbus. Lootused õhtuks olid kõrged, tõesti ootasin, et hommikuks saaks meist paar. Lasime jooki pinnal edasi, kell tiksus peaaegu südaööd kui neiud avastasid, et varsti ei saa enam kluppi tasuta sisse ja tõttasid kluppi, nende seas ka minu südameneiu. Mina jäin veel mõne tegelasega maha, sest kursavend lubas mingiaeg autoga järgi tulla. Ja tuligi, pool tundi hiljem. Meie autos olnud seltskond liikus aga teise kluppi kui tibu. Kuna alustatud sai varakult, siis "väsimus" oli suur ja puudus ka motivatsioon klubis ringi tõmmelda, sest minu süda on kinni. Nii ma seal siis tiksusin vaikselt kuni ka sõpradel sai siiber. Klubi uksel hellasin kohe tipsile, teatas, et hakkavad ka kohe liikuma. Jõudsime nendega umbes samal ajal pinnale tagasi, tüdruk oli sõbrannaga tülis, nuttis ja masetses. Tahtsin teda aidata, lohutada, hoida, kaitsta kõige kurja eest mis siin ilmas võiks talle halba tahta, aga ei, ütles, et mine ära siit, saatis peenelt perse mu.
Üldiselt olengi temaga olnud väga kannatlik, pole ennast peale surunud jne (kusjuures teiste tüdrukutega suhtlen teisiti ja ka tulemused on teistsugused).
Läks mõni aeg mööda ja tüdruk tuli pinnaomanikult luba küsima, et üks sõber saaks ka siia tulla, keegi kellega vist klubis enne kokku olid saanud. Läks ca 5 minti mööda ja oligi üks tegelane ukse taga. Tüüp nägi välja nagu tõsine abordijäänuk, samas jutt jooksis ja eks see loebki naistele rohkem. Mina pole kunagi tibuga nii vabalt suhelnud, kuigi kui tahta siis suudaks. Minu soov oli ikka temaga midagi enam luua kui üks öö plahvatuslikku keberniiti. Arvasingi siis, et parem oleks "hea poiss" olla, tegelt õigem oleks öelda "mina ise". Ühesõnaga, see hipi hakkas teda lohutama siis, tüdrukule oli ka see lohutaja rohkem mokkamööda. Ise olin ülejäänud rahvaga teises toas. Mõtlesin, et paras peenis olen ikka, võõras töllmokk sebib "minu" neidu ja mina istun nagu viimane tropp. Öeldi mulle ka ikka, et mine vaata mis toimub, eks ma läksin siis. Rääkisid omavahel, südamest-südamesse juttu vms. Eks ma rääkisin ka nendega juttu siis seal, mingi aja pärast liikus asi aga kahekõne poole, nende kahe kõne poole. Hakkasid siis kabima ja mida kõike muud veel tegema seal. Oleks no võinud kannatada nii kaua kuni ma vähemalt jeed tõmban või tahetigi mulle midagi märku anda, et pane puid alla. Ülimällaris nagu ma olin sain ma aru, et mul on kaks varianti, 1. neist sisaldas pool tundi abordijäänuki näopeksu 2. variant sisaldas väga pikka jalutuskäiku, et mõtteid korrastada. Läks käiku teine variant, õnneks või kahjuks. Pinna rentniku õnneks siiski ilmselt.
Kütsin järve randa mööda minema. Väljas oli sigalibe, käisin vähemalt 4 korda persili, iga kord naersin, vähemalt niipaljugi rõõmu. Jõudsin sillani, ilus rippsild on, mõtlesingi kui väga tahaks praegu tibuga siin sillal jalutada. Siis tuli meelde kus ta praegu on, tuli masendus. Väga must masendus. Mõtlesin, et kui hüppaks praegu siit sillalt siis ilmselt lendaksin ka jääst läbi ja sinna jää alla ma jääksingi... Tegin kiirelt minekut, mõte märjast hauast oli väga ahvatlev. Teel tagasi käisin kõik klubiesised läbi. Aga no nagu arvada, siis hommikul kell 6 möllab rahvas kodus teki all. Üks kohvik siiski oli kus rahvast liikus, käisin seal siis korra, nägin ühte vana klassiõde isegi. Võtsin pudeli vett endale ja hakkasin lahendama seda vaikselt. Igasugu karvaseid liigub ikka, mõtlesin endamisi. "Praska" joodud, hakkasin välja liikuma ja kohviku terassi ees hakkasin mingid 3 tüüpi tõuklema, 4. tüüp tegi eemal suitsu. Närv oli niigi püsti ja asi eskaleerus plahvatuslikult. Teist korda ennas tõugata enam ei lasknud, ja kukk maandus lumehanges. Tabasin teda paremhaagiga pea külje pihta ja head ööd oligi. Teisele tüübiga nii hästi ei läinud, vasakuga sain küll sirge tõmmata aga parem tabas ainult ripsaga. Tegelane käis ka küll persili aga seda selle pärast, et ta üritas mu löögi eest põigelda ja õues oli libe. Sain aru, et must ikka 4-le tüübile vastast ei ole (kuigi kasvult ja kehaehituselt suhteliselt suur) ja kiired jalad päästsid. Õnneks oli pind umbes 200 meetri kaugusel ja ega mulle keegi järgi jooksma ei hakanudki, oldi ka ikka parajalt pumbaks tõmmatud ennast.
Kogu jalutuskäigu ajal tibu helistas paar korda, oli mures, vähemalt nii ma alguses arvasin. Hiljem tuli välja, et tüüp, kellega tüdruk koos "tsillis" oli rohkem mures olnud ja palunud tal helistada. Egas midagi, jõudsin pinnale tagasi istusin köögis ja värisesin üle terve keha. Vaatasin Pika-Peetri nukki, hakkas paiste minema ja jube valus oli, hirm tuli nahavahele, mis siis kui mees lumehangest ei ärkandki. On ju poksimasinasse rekordeid kõvasti löödud, 900+. Tahtsin vägisi tagasi minna aga ei lastud, sest midagi head poleks ju ühelgi juhul oodata. Igatahes mingi mälestus on ka silmanurgast, et tüüp ajas ennast ikka püsti. Võtsin ukse vahel lund ja panin nuki peale, kõvasti parem sai. Rahunesin siis tunnikese pärast enam-vähem maha ja unekas tuli peale. Kahjuks pidin samas toas olema amelevate noortega. Selles polnud otseloomulikult midagi imelikku *sarkasm*, noored oli kolinud teise tuppa ja seal oli rahvast kõvasti peale nende. Nii ma siis krigistasin unesegasena 6 tundi hambaid siin.
Tegelikult on kogu see jama ikka mu enda süü. Ma tean, et ma meeldin sellele tüdrukule ja samas pole midagi asjalikku ette võtnud, et olukorda muuta. Oleks ju võinud kas või jääda temaga sinna tuppa kui ta tahtis, et ma ära läheks.
Kord olin ma ka sõprade kainekas, kaasaarvatud tema. Klubis jäi ta väga kinni omadega. Suudles mind paar korda. Peale klubi läksime pinnale, seal istusime koos. Tema minu süles, hoidsin tal ümbert kinni, oi kui hea oli. Ise ma ei algatanud midagi, sest ma ei taha, et tüdruk teeks midagi sellist mida ta hiljem kaine peaga vb kahetseb. Eriti veel siis, kui ma ise veel tollel hetkel kaine ja täie mõistusega olin.
Naiskade puhul olen ma täheldanud teatud tendentsi nende sita kohtlemise ja neile meeldimise vahel. Põhimõtteliselt naistele ei meeldigi kui neid pjedestaalile tõstetakse samas ei tohi tropp olla. Kõigele jah öeldes ja kõike ette-taha ära tehes oled aga selgrootu mömm keda naised ära kasutavad, sellist ei taha endale keegi. Niet nägemist tagasihoidlik mr. Nice Guy. Paistab, et olen lõpuks kaineks saanud. Alguse tekst tundub väga kahtlane aga las ta olla, eks need südamest tulnud sõnad ole.

M 20-ndates

Kommentaarid

jc kirjutas 17:26 - 14/01/13:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Väga hea stoori, hea oli lugeda, ära selle naise pärast põe, 20.a on hea vanus, tuleb uus ja parem.
Peeter kirjutas 23:07 - 13/01/13:
-0 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
Hea jutt!
who are you kirjutas 14:56 - 13/01/13:
-3 -1    +1 +0 Teata ebasobivast
kus ma ikka saan end välja elada? mul pm täpselt sama probleem armastan ühte iniemst hullult aga tema mind nagu üldse vist:S olen peksnud ta poisse ja kavalere nii, et vähe ei ole, sest rusikas on mul hea ja füüsilist vägivalda ma ei karda. rohkem kardan vaimset värki , sest ma tean et ta nussib teiste poistega ja arvab, et ma pole se õige:S aga ma ei annna järgi sest ma lubasin talle : ONE LOVE BABY ja ta teab seda:P kunagi me saame veel lapsi ja värki
who are you kirjutas 10:45 - 13/01/13:
-1 -1    +1 +1 Teata ebasobivast
tubli poiss!! ära põe neid krdi purjus kalkareid neid tulebki tampida :D sest armastus mees on purustamatu jõud. Mulle väga meeldib su jutt. Olin samuti kord armastuse noolega tabatud, mul nii hästi ei läinud tapsin peaaegu inimese:D aga muidu sa peaks ta välja kutsuma ja oma tunnetest rääkima. sest need tunded võivad sind hulle asju tegema sundida
pussy kirjutas 22:47 - 12/01/13:
-4 -1    +1 +11 Teata ebasobivast
Endalegi üllatuseks nautisin selle lugemist. Vähemalt palju parem, kui mingid väljamõeldised sellest, kuidas keegi pani oma kassile taha.
Ince noaga Abruka kirjutas 22:27 - 12/01/13:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
armastus on üks õudne asi.
jackson kirjutas 20:34 - 12/01/13:
-0 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
Kaine peaga seda lugedes on tõesti selline tunne, et oleks nagu kuskile usa tiinekate seriaali sattund. Möku olen ainult selle ühe tüdrukuga, ei teagi miks.
Ince noaga Mooste kirjutas 20:03 - 12/01/13:
-6 -1    +1 +2 Teata ebasobivast
kõlab nagu mõni tüüpiline alaealiste suhtedraama. kas tõesti 20. noormehed on nii mökud?
Nimi*
Vastus*