var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-18620819-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Südamelt vaja ära saada

janno
11/10/2014 09:59: südamelt vaja ära saada

nahui kui pihtimine ei tööta, siis tuleb siia pihtida. türa raisk ma ütlen. lugu järgmine...

meil kontoris käisid mingi meditsiinitehnikat müütava firma eitedest esindajad ja pakkusid veresuhkru mõõtmise seadmeid. tra, mingid litsivälimusega üleliigse krohvi all eided, mida teavad sellised vitud üldse elektroonikast ja tehnikast? kolleeg, kes peenelektroonikat ja tehnikat jagab väga hästi, see rääkis pikalt ja laialt vittudele, et mis nende kaubal peamised puudused on tehniliselt ja kasutusmugavuse poolest. vitud kuulasid suu ammuli ja ei saanud suurt sittagi aru. nahui selliseid litse müügi- või esindustööd tegema panna. säärased lollid lehmad on parajad firmapidude madratsid, kus neist kogu juhtkond ja mõned keskastme pooljuhid purjus peaga üle käivad ning jobi juustesse lasevad. tra, eided pole üldse pädevad tehnika valdkonnas. teinekord ise ka käinud kuskil firmas uutele seadmetele hanke tarbeks hinnapakkumisi võtmas käinud ja olen konkreetselt öelnud, et kutsuge mõni asja jagav meesterahvas, et ma naistega neil teemadel ei räägi. reeglina on korralik raha mängus ja siis vitu viril nägu elatakse üle ja kutsutakse ikka mõni asjalik mees. putsi raisk, eided ei tohiks üldse kuskil säärastel ega ka juhtivatel kohtadel olla.

:fp::fp::fp::fp:
-1 -1    +1 +3

vasjok
30a, M
Asukoht Eesti,
Liitunud 15/09/14
5 postitust
11/10/2014 19:52: RE:südamelt vaja ära saada

Link
-0 -1    +1 +0

noormees
21/01/2017 20:08: RE:südamelt vaja ära saada

Mina nikkusin oma ema.Olime mõlemad alkoholijoobes.Kas see oli nüüd õige tegu.
-0 -1    +1 +5

5845
21/01/2017 21:34: RE:südamelt vaja ära saada

isiklikult ei näe ma selles probleemi
-0 -1    +1 +0

Meelis
22/01/2017 21:49: RE:südamelt vaja ära saada

Mina kepin ka ema aga oma laste ema.Kivi kotti andke minna.
-0 -1    +1 +6

ilus aeg
29/01/2017 23:18: RE:südamelt vaja ära saada

Ajasime õhtuti poistega ikka seksist jutte ja vahest oli mul nii kõva et peksa pihku.Elasin emaga ühetoalises korteris seal sai ikka vahest ema ka piiluda kui ta riietus.Ta oli siis täitsa alasti ja karvapuhmakas paistis ja ma olin siis erutatud.Nii kestis see mitmeid aastaid kuni siiani.Ühel hommikul läksime emaga metsa seenele kui korvid olid täis siis puhkasime mäe veeru peal.Ema istus üleval pool mina tema ees allpool.Kui ma teda vaatasin siis aluspüksid paistsid ja mul kohe alarm peal.Siis läksin ta kõrvale istuma ning ema haigutas ja lasi ennast selili.Mina andsin talle põsemusi ning küsis mis musi see on.Siis musitasin teda suule ning jälle ütles et see pole õige musi ja musitas mind vastu ajas kohe oma keele mulle suhu ja mina talle suhu.Meie keeled põimusid kaua omavahel ning siis katsusin teda jalgevahelt aga siis käis laks mulle vastu lõugi.Siis käratas kohe koju minema ning terve tee pole me sõna vahetanud.Kodus ütles et tuletasin isa talle meelde sellepärast oli ta mind lõõnud.Isa läks 15 aastat tagasi ära ja ma olla isa nägu.Ma oma isa ei ole nainud ainult fotot.Sõime siis ja läksime magama.Vähekese aja pärast tuli ema minu voodi ääre peale ja küsis kas ma armastan oma ema ütlesin jah ja ta viskus minu kõrvale voodisse ja hakkas ise mind suudlema.No siis lubas küll ennast katsuda igalt poolt.Rinnad olid lopsakad öösärgi sees ning ta tõmbas selle ülepea ära ja küsis kas oskad isa kohustusi täita.Limpsisin siis ta nibusi millest ta hingeldama hakkas siis läksin jalgevahele putsi lakkuma ning sain kliitori suhu kus siis hakkas jalgadega peksma ja karjuma.Ma küsisin et kas on kuskil valus.Ära pane tähele see on ju naiste orgasm ja hakka nüüd nikkuma siis ehk saan ühe veel.Siis nikkusime mitu tundi veel ja kõige põnevam oli ema tagant nikkuda siis kui tuppetuult ka tuli.Lõpuks tahtis kusele minna olla hirmus äda aga ma pole lasknud ja panin veel kiirelt tagant kus siis tli kisa ja kust ning põis tühjenes käigult.Miks sa emaga niimoodi teed ütles ta.Ema närvitses et oli mind täis kusnud aga ma ütlesi et mulle meeldib sedamoodi.Lõpuks istus mulle suupeale tegi talle veel keelekeppi ja siis imes mul ka veel lahti ja jäime magama teneteise kaissus.See oli minu nooruspõlve ilus elu.
-0 -1    +1 +16

veevo
65a, M
Asukoht Eesti, tartu
Liitunud 25/04/17
3 postitust
26/04/2017 13:31: RE:südamelt vaja ära saada

ole hea , kirjuta mulle
-0 -1    +1 +0

swedpank
05/05/2017 14:37: RE:südamelt vaja ära saada

http://swedpank.eu/
-0 -1    +1 +0

FEFEFEFEFEF
18/06/2017 12:02: RE:südamelt vaja ära saada

fEFEFEFEFEFEFEFEFEFEFEFEFEFEFEf
-0 -1    +1 +0

Janno
38a, M
Asukoht Eesti, SINU EMA VITU KÜLJES
Liitunud 16/08/18
15 postitust
16/08/2018 11:47: RE:südamelt vaja ära saada

vitud tehnika ja tootmissektoris on naljanumber. mida teab üks eit maailma asjadest ja majandusest ning rahast. veel vähem teab see eit tehnikast.

eide koht on köögis ja kodus.

:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
-0 -1    +1 +0

Nimi
Pealkiri
Teade

:) :d ;) 8) :@ :$ :s :o :( :| (a) (l) (x) (t) :p :fp: :kiss: :'( :ö :rock: (y) (n)
Näita smaile
Kontrollvastus Mis aastal Eesti taasiseseisvus(4-kohaline number)